Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
433 İzlenme
Kraj
5.9 IMDB Puanı

Kraj

(Bir Ülke)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 43dk
Senaryo Veronica Andersson, Mateusz Motyka, Maciej Slesicki
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Kraj izle ya da Türkçe adıyla Bir Ülke izle filmi, Polonya yapımı komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir filmdir. Üç farklı yönetmen tarafından yönetilen Kraj full izle filmini Veronica Andersson, Filip Hillesland ve Mateusz Motyka isimleri yönetmiştir. Filmin senaryosu ise yine yönetmen koltuğunda oturan isimler ve onlara ek olarak Maciej Slesicki’de katkıda bulunmuştur. Oyuncu kadrosunda Julia Adamczyk, Violetta Arlak, Pawel Adamczyk, Kamil Balicki, Adam Bobik gibi isimler yer almaktadır.

The Land izle, diğer ismiyle Kraj türkçe dublaj izle filminin konusu ise, bazı günlük aktivitelerin sizi beklenmedik bir şey yapmak için nasıl uçlardan uzaklaştırabileceğine dair aynı temaya sahip altı farklı hikaye anlatan 2021 yapımı bir antoloji filmidir. Filmin her bölümü farklı yönetmenler tarafından yazılıp her yönetmen kendi yazdığı senaryoyu yönetmiştir. Galeria'yı Veronica Andersson, Mieszkanie'yi Filip Hillesland, Süpermarket'i Mateusz Motyka ve Rodzinna firmanın yönetmeni Maciej Slesicki’dir. Bir Ülke Altyazılı izle filmi 1 saat 40 dakika uzunluğundadır.

Bir Ülke Türkçe Dublaj izle filminde hikaye biraz saçma ama birbiriyle alakalı ve gerekli bir ilişkidedir. İsimleri belirtilmeyen altı farklı karakterin seyirciyle buluştuğu bu kişiler arasında dikkatsiz sürüşten bıkmış bir trafik polisi, şartlı tahliye edilen ve kızını kaçıranlardan koruyamayan bir adam, vergi baskınına uğrayan bir aile, yatak odası sanat biçimlerine saygı duyulmayan bir sanat sergisi yapan bir aile ve kirasını ödeyemeyen bir ailenin hikayesi anlatılmaktadır. Karakterler, görünüşte kan dökülmeden çözülebilecek bazı durumlarda kalırlar. Ancak karşılaştıkları olaylar, patlamak üzere oldukları kritik bir zamanda onlara denk gelir. Kraj izle ya da Bir Ülke izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın