Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,319 İzlenme
Küçük Anne
7.4 IMDB Puanı

Küçük Anne

(Petite Maman)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lilies Films
  • Film Süresi 1sa 22dk
2021 yılında vizyona giren Fransa yapımı Petite Maman izle ya da Türkçe adıyla Küçük Anne izle filmi, senaryosu ve yönetmenliği Céline Sciamma tarafından yapılan fantastik ve dram filmleri türünde olan bir filmdir. Küçük yaşta büyükannesini kaybeden bir kızın annesine ve ailesine yardım ederken, ormanda tahta bir ev inşa eden kendi yaşıtındaki bir kızla tanıştıktan sonra yaşadıklarını anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Joséphine Sanz, Gabrielle Sanz, Stéphane Varupenne, Nina Meurisse, MargoAbascal gibi oyuncular yer almaktadır.

Fantastik ve dram filmleri severlerin izlemesi gereken filmler arasında yer alan Küçük Anne Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, büyükannesinin ölümünün ardından, sekiz yaşındaki Nelly ailesiyle birlikte annesinin çocukluk evine gider. Annesiyle iyi geçinen Nelly, her ne kadar çocuk yaşta olsa da oldukça olgun bir karakter gibi davranmaya çalışmaktadır. Yaşından daha çok bilge ve yetişkin gibi davranmaya hevesli olan, ancak yine de ölüm gerçeğinden uzak bir çocuk olan Nelly, büyükannesinin ölümünden sonra, annesi eski aile eşyalarını evden çıkarmak için temizlik yaparken, eşyalara ve hatıralara veda ettiği için yas tutmaya devam eder. Uyumadan önce ise annesi Nelly’ye büyükannesinin son günü olacağını bilseydik, ona daha iyi bir veda ederdik der ve birlikte sarılarak uyurlar.

Petite Maman Türkçe Dublaj izle filminde Nelly sabah uyandığında annesi gitmiştir. Nelly'nin alışkın olduğu yokluğu nedeniyle çok fazla bir şey hissetmese de, babası, Nelly'ye annesinin neden kalkıp gittiği konusunda net bir cevap vermez ve bu konuda endişeli değildir. Nelly, bu kafa karıştırıcı arada zaman geçirmek için ormanda tek başına oynamaya gider ve annesinin eski evinin arkasındaki ormanda, kendi boylarında, aynı saç rengine ve yüz şekline sahip, patikanın hemen ilerisindeki gibi bir evde yaşayan küçük bir kızla tanışır. Marion adındaki küçük kız, Nelly'nin annesinin bir zamanlar, Nelly'nin yaşlarındayken yaptığı gibi bir kale yapmaktadır. Erken olgunlaşmış ve hayal gücü güçlü olan Nelly'nin, kalesini inşa etmesine yardım etmek için kendisine katılmasını isteyen Marion’un davetini kabul eder.

Bir süre sonra Nelly, Petite Maman altyazılı izle filminde Marion’u babasıyla tanışması için eve davet eder. Ancak çok geçmeden kendisiyle aynı yaşta ve boylarda Marion’un annesi olduğu ortaya çıkar. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan ve fantastik filmler türünde yer alan Petite Maman izle filmi Türkçe adıyla Küçük Anne izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum