Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
26,044 İzlenme
Küçük Kadınlar (Little Women)
7.8 IMDB Puanı

Küçük Kadınlar (Little Women)

(Little Women)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 2sa 15dk
Yönetmen
Senaryo Louisa May Alcott, Greta Gerwig
2019 yılında vizyona giren Little Women izle ya da Türkçe adıyla Küçük Kadınlar izle filmi Greta Gerwig yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Louisa May Alcott’un aynı isimli romanından uyarlanan Abd yapımı dram filmlerinde yer alan Küçük Kadınlar full izle filmi Jo, Meg, Amy, Beth isimli dört kardeşin hayat hikayelerini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen, Laura Dern, Timothée Chalamet, Meryl Streep, Bob Odenkirk, James Norton, Louis Garrel, Chris Cooper isimleri yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken dram ve romantik filmler türünde yer alan Küçük Kadınlar Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Öğretmen Jo March yazdığı hikayesinin yayınlanmasını kabul eden Dashwood ile buluşmaya gider ve sonrasında teyzesi ve küçük kardeşi ile birlikte bir partiye katılırlar. Kendileri ile birlikte partiye gelen komşuları Laurie’nin sarhoş olduktan sonra yaptığı hareketlere kızan Amy, onunla dalga geçer. Jo ise ona aşık olan bir profesörün yazılarını eleştirmesi ile araları bozulur. Ancak diğer kardeşleri Beth’in hastalığını öğrendiklerinde eve geri dönerler.

Noel sabahı kızların annesi Marmee, kahvaltılarını fakir ve aç olan komşuları ile paylaşmaları konusunda uyarır. Yemeklerini komşuları ile paylaşmalarından sonra Laurie’nin dedesinin hazırladığı yemeklerle karşılaşırlar. Yemek esnasında dedeleri Laurence, kızların savaşta kaybettikleri babalarından gelen bir mektubu okur. Little Woman izle filminde Jo daha sonra halası Mart ile Avrupa’ya gitmek için ziyaretine gider. Daha sonra kardeşler birbirlerine küserler ve Amy ablası Jo’nun gönlünü almak için çocukken paten yaptıkları göle kadar birbirlerini kovalarlar. Evde ise Beth’in durgun olduğunu anlayan Laurence’in dedesi, ölen kızının piyanosunu Beth’e göstererek çalmasını ister.

Meg, John ile birlikte ekonomik durumlarının kötülüğü ile ilgili tartışırlar. Amy’ye aşık olan Laurie ise Amy’den özür dilemek için yüzyüze gelir ve Fred yerine kendisi ile evlenmesi için ikna etmeye çalışır. Bir süre sonra durumundan rahatsız olan Amy, Fred’in teklifini reddeder. Laurence, Beth’in kızıyla aynı hastalığa yakalandığını öğrenince piyanoyu ona hediye eder. Ancak Beth bir süre sonra ölür. Geçmiş sahnelerde ise Meg’in düğününde Jo’ya birlikte kaçma teklifi yapsada o John ile evlendiği için çok mutludur. Mart teyze ise Avrupa’ya giderken Jo yerine Amy’yi götürünce Jo buna çok bozulur. Jo ise Laurie’nin evlenme teklifini reddeder. Little Women izle ya da Küçük Kadınlar izle filmi Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleriyle Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın