Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,684 İzlenme
Kung Fu Panda 1
7.6 IMDB Puanı

Kung Fu Panda 1

(Kung Fu Panda)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 32dk
2008 yılında John Stevenson ve Mark Osborne yönetmenliğinde vizyona giren Kung Fu Panda serisinin ilk filmi Kung Fu Panda 1 izle animasyon filminin senaryosu ise Jonathan Aibel, Glenn Berger, Ethan Reiff isimlerine aittir. ABD yapımı aksiyon ve animasyon türündeki film 1 Oscar adaylığı. 14 farklı ödül ve 35 adaylık ile önemli bir başarı yakalamıştır. Kung Fu Panda 1 full izle filminin karakter seslendirmelerini ise Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Ian McShane, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, Randall Duk Kim, James Hong, Dan Fogler, Michael Clarke Duncan, Jackie Chan gibi isimler yapmıştır.

Kung Fu Panda 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, eski çağlarda Barış Vadisi isimli yerde Po isimli bir panda, üvey babasının dükkanında ona yardım eder. Po’nun tek hayali ise Shifu ustanın eğittiği bir grup olan Öfkeli Beşli ile birlikte savaşmaktır. Shifu’nun akıl hocası ise Tai Lung isimli kar leoparının hapishaneden kaçıp Dragon Scroll’u çalmak için vadiye geleceği konusunda tahmin yürütür. Shifu ise hapishaneye birini göndererek güvenliğin artırılmasına yardımcı olur. Daha sonra Shifu’nun akıl hocası Oogway bir kehanet üzerine Ejderha Savaşçısı’nın ortaya çıkması için Öfkeli Beşli için bir turnuva düzenler.

Turnuvaya izlemeye geç gelen Po ise hayallerindeki kahramanları görme fırsatını kaçırınca yanlışlıkla Yeşim Sarayı’na girer ve o gelince Oogway, Po’yu Ejderha Savaşçısı olarak tanıtır ve herkesi şoke eder. Shifu ise bu kararın yanlış olduğunu düşünür ve Po’yu sıkı bir eğitime tabi tutarken Beşli ise Po’yu dışlar. Po ilk başlarda eğitimde zorlanıp bırakmayı düşünse de Oogway onu cesaretlendirince devam etmeye karar verir ve dayanıklılığı ve mutfaktaki becerileri ile Beşliye yavaş yavaş alışmaya başlar. Po daha sonra Shifu’nun soğuk tavırlarının aslında Tai Lung’u onun eğitmiş olmasından ve suçluluk duygusundan kaynaklandığını öğrenir.

Bu sırada Lung hapishaneden kaçmayı başarmıştır. Daha sonra Oogway ruh alemine geçince Po, Shifu’ya eğitimini henüz bitiremediği için ne yapacağını bilmediğini itiraf eder. Birkaç gün sonra Shifu, Po’nun yemekle motive olduğu fark eder ve onun kung fu stiline yemekli ekleme yaparak onu eğitmeye başlar. Po’nun Tai Lung ile olan aksiyon dolu mücadelesini Kung Fu Panda 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2