Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
6,358 İzlenme
Kung Fu Panda 2
7.2 IMDB Puanı

Kung Fu Panda 2

(Kung Fu Panda 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 30dk
1 Oscar adaylığı, 5 ödül ve 44 adaylığı olan Kung Fu Panda 2 izle filmi 2011 yılında Jennifer Yuh Nelson yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı animasyon filmleri türündeki film Kung Fu Panda filmleri serisinin ikinci filmidir. Kung Fu Panda 2 full izle filminin seslendirme karakterlerini ise Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, James Hong, Jackie Chan, Gary Oldman, Michelle Yeoh, Danny McBride, Dennis Haysbert, Jean-Claude Van Damme, Victor Garber gibi isimler yapmıştır.

Kung Fu Panda 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Peacock Gongmen Şehrini kontrol edenlerden Shen bir kehanet duyar. Kehanet ise onların icat ettiği ölümcül silahı kullanmaya devam ederlerse bir savaşçının onları yok edecektir. Bunun üzerine Shen ve beraberindeki kurtlar karşılarına çıkan pandaları öldürmeye başlar. Bunun üzerine ailesi onu sürgüne gönderir. Daha sonra sürgünden döner ve köylere saldırmaya başlar. Po ise artık Kung Fu ustası olmuştur ve Shen’in bir saldırısını Öfkeli Beşler ile engeller. Bu mücadeleden sonra annesi ile ilgili olarak babası ile karşı karşıya gelir.

Restoranlarının önüne ise bir yavru bırakılır ve Po, Ping ismini verdikleri bu yavruyu evlat edinir. Kung Fu Panda 2 izle filminde daha sonra Shen, Gongmen şehrinin yeni yöneticisi olur ancak kahin ona kehaneti tekrar hatırlatır. Öfkeli Beşler ve Po ise Gongmen’e doğru yolculuğa başlar ancak Po moral olarak çökmüş durumdadır. Yaşanan bazı olaylardan sonra ekip bir plan yaparak Shen’e teslim olurlar. Teslim olmayan Mantis ise onları kurtarır ancak Po ve Shen aynı sembolü görürler ve Po onu oyalar ve diğerleri sarayı yok etmeye başlar. Daha sonra Kaplan usta ile Po bir konuda karşı karşıya gelir ve Po, Shen’i daha eskiden hatırladığını anlatır.

Po’nun Shen ile birlikte hareket edebileceğini düşünen Öfkeli Beşli ise onu hapishanede bırakarak orayı havaya uçurmak için top fabrikasına giderler. Shen ve Po ise karşı karşıya gelir ve aile problemleri hakkında tartışırken Po, Shen tarafından vurulur ancak yaralı olarak kalır. Kahin Po’yu kurtarır ve pandaların öldürülmesini anlatır. Po iyileştikten sonra Gongmen’e geri döner ve yakalanan Öfkeli Beşleri serbest bırakarak Shen’in ordusunu engellemeye çalışırlar. Po yeteneklerini kullanarak Shen’i öldürmeyi başarır. Animasyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz dövüş filmleri konulu Kung Fu Panda 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2