Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,159 Görüntülenme
Kung Fu Panda 3
7.1 IMDB Puanı

Kung Fu Panda 3

(Kung Fu Panda 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 35dk
Kung Fu Panda filmleri serisinin üçüncü filmi olan Kung Fu Panda 3 izle filmi 2016 yılında Jennifer Yuh Nelson ve Alessandro Carloni yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Aibel ve Glenn Berger kardeşler tarafından yazılan Kung Fu Panda 3 full izle filminin karakter seslendirmelerini ise Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen, David Cross, James Hong, Jackie Chan, Randall Duk Kim, Bryan Cranston, JK Simmons, Kate Hudson gibi isimler yapmaktadır.

Kung Fu Panda 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, doğaüstü güçlere sahip bir ruh Kai bütün ustaları yener ve onların ruhlarını çalar. Ancak yine bir kehanet ona bir kun fu ustası tarafından yenileceğini söyler. Daha sonra Kai bunu bir tehdit olarak algılar ve Dünya’ya gelerek Çin’i istila etmeye başlar. Shifu usta ise kung fu eğitmenliğinden emekliye ayrılır ve halefi olarak Po’yu seçer. Daha sonra Po eve döndüğünde gerçek babası olduğunu öğrendiği Li Shan ile karşılaşır ve üvey babası Ping ile iyi geçinirler.

Po daha sonra babasını arkadaşları ile tanıştırır ve Barış Vadisine giderek Kai’nin zombileri ile savaşmak üzere Öfkeli Beşli’ye katılır. Ufak bir araştırmadan sonra Po, Kai ‘nin geçmişine dair bazı bilgilere ulaşır. Babası Li ise Po’yu chiyi kullanmayı öğrenmesi için köye giderler. Kai ise saldırılarına devam eder. Kaplan ise Po’yu aramaktadır. Po’yu bulan kaplan ondan hemen chiyi öğrenmesini ister çünkü olaylar karışmıştır ve Kai ilerlemeye devam etmektedir. Daha sonra Po ile Li’nin araları açılır ve ayrılırlar. Kai’yi yenebileceğine inanan Po kaplan ile tartışır ancak sonunda onu anlar ve diğer Panda’lara Kung Fu öğretmeye başlar.

Kai sonunda köye gelir ve pandalarla savaşmaya başlar. Daha sonra onu tekrar sürgün edebilmek için bir yönteme başvururlar ancak bu hile sadece ölümlüler üzerinde işe yaradığı için Kai, Po’ya saldırmaya devam eder. Po daha sonra aynı yöntemi kendi üzerinde dener ve diğerlerini kurtarmak için Po’yu yakalar ve ikisi beraber Ruhlar Alemine sürgün eder. Burada savaş devam etmektedir. Animasyon filmleri severlerin izlemesini ısrarla tavsiye ettiğimiz Kung Fu Panda serisinin üçüncü filmi Kung Fu Panda 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın