Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
15,606 İzlenme
Kürtaj
7.4 IMDB Puanı

Kürtaj

(Happening)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rectangle Productions
  • Film Süresi 1sa 40dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Marcia Romano, Audrey Diwan, Annie Ernaux
Kürtaj izle filmi 2021 yılında Audrey Diwan yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Orijinal adı L'événement izle olan Kürtaj hd izle filminin senaryosunu ise Marcia Romano, Audrey Diwan ve Annie Ernaux gibi isimler kaleme almıştır. Fransa yapımı olan Happening izle (Kürtaj) filmi dram filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Luana Bajrami, Louise Orry-Diquero gibi isimler rol almaktadır.

Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Kürtaj Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Annie Ernaux'nun, 1960'lı yıllarda Fransa'da hâlâ yasa dışı olan kürtajla ilgili deneyimine bakarak, kendi adını taşıyan romanının bir uyarlamasıdır. Kürtaj izle filmi, eğitimini bitirmek ve işçi sınıfı bir ailenin sosyal kısıtlamalarından kaçmak için yarıda bırakmaya karar veren genç bir kadın olan Anne'nin hikayesidir. 1963 yılında Fransa, kadınların arzularını ve genel olarak seks yapmalarını kınayan bir toplumdur. Bu basit ama acımasız hikaye, yasalara karşı çıkmaya karar veren bir kadının yolculuğunu takip ediyor. Anne'nin önünde çok az zaman var. Muayeneleri hemen köşede ve bebek yumruğu hızla büyüyor.

Fransa’da henüz kürtajın yasal olmadığı 1963 yılında, istenmeyen hamileliğini bitirmeye çalışan bir genç kadının hikâyesini anlatan Kürtaj izle (Happening) filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın