Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
11,313 İzlenme
La La Land
8.0 IMDB Puanı

La La Land

(Aşıklar Şehri)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 2sa 8dk
6 Oscar ödülü, 223 adaylık ve toplamda 184 farklı ödül kazanan La La Land izle ya da Aşıklar Şehri izle filmi Damien Chazelle yönetmenliğinde 2016 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı müzikal filmler türünde olup romantik komedi ve dram kategorisinde yer almaktadır. La La Land full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend , Rosemarie DeWitt , Finn Wittrock, JK Simmons gibi isimler yer almaktadır.

La La Land Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Mia Dolan isimli oyuncu Sebastian Wilder’a karşı bir an sinirlerine hakim olamaz. Aynı gün içinde oyuncu seçmeleri de başarısız olunca aynı gece arkadaşları ile bir partiye gider ancak arabası trafik polisi tarafından çekilince eve morali bozuk bir şekilde geri döner. Seb ise bir restoranda enstrüman çalarken restoran sahibinin isteklerine uymaz ve doğaçlama olarak caz müzikler çalmaya başlar ve bu sırada Mia oradan geçerken Seb’in müziğini duyar ve içeri girdiğinde ise Seb’in kovulmasına şahit olur. Mia, Seb ile iletişime geçmeye çalışsa da başarılı olamaz ancak birkaç ay sonra Seb ile bir partide karşılaşır ve sonrasında günü birlikte geçirirler.

Aşıklar Şehri izle filminde daha sonra Seb ve Mia, Mia’nın işyerinde buluşurlar ve Mia ona oyunculukla ilgili hayallerinden bahseder. Daha sonra bir kulübe giderler ve Seb’de ona caz müziğe olan bağlılığından bahseder. İkili arasında bir süre sonra yakınlaşma başlar ve romantik dakikalar yaşanır. Bu arada Mia oyunculuk seçmelerinde başarısız olmaya devam etmektedir. Bu başarısız sonuçlardan sonra Seb ona kendi senaryosunu yazmasını ve birlikte gösterilere çıkması konusunda bir teklif yapar. Daha sonra bir grup kurarlar ve gruba yeni elemanlarında katılması ile grup yükselişe geçer. Ancak Mia, Seb’in grupta mutsuz olduğunu hisseder.

Bir kaç hafta sonra Seb, Mia’nın gösterine gitmeyi unutur. Gösteri ise başarısız olmuştur ve insanlar Mia ile dalga geçer. Seb’in de gösteriyi kaçırmasından sonra ilişkilerini bitirirler. La La Land Altyazılı izle filminde Seb bir yönetmenden telefon alır. Arayan yönetmen ise Seb’in kaçırdığı gösteride Mia’yı izlemiştir ve onu seçmelere çağırır. Seb, Mia'nın oyununa katılan önde gelen bir oyuncu yönetmeninden bir telefon alır ve onu yaklaşan bir film için seçmelere davet eder. Aşıklar Şehri izle, La La Land izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın