Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
9,375 İzlenme
Lamb
6.3 IMDB Puanı

Lamb

(Kuzu)
Senaryo Sjón, Valdimar Jóhannsson
2021 yılında vizyona giren Lamb izle ya da Türkçe adıyla Kuzu izle filmi, yönetmenliğini Valdimar Jóhannsson’ın yaptığı bir filmdir. Senaryosu Sjón ve Valdimar tarafından yazılan Lamb HD izle filmi fantastik ve korku filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. İzlanda, İsvaç ve Polonya ortak yapımı olan Kuzu full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Noomi Rapace, Hilmir Snær Guðnason, Björn Hlynur Haraldsson gibi oyuncular rol almaktadır.

Kuzu Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, çocuğu olmayan bir çift olan María ve Ingvar, İzlanda'daki çiftliklerinde gizemli bir yenidoğan keşfederler. Beklenmedik aile yaşamı beklentisi, onları en sonunda mahvetmeden önce aileyi mutlu eder. Kaybın ve sessiz kederin silinmez izinin peşinden koşan üzgün María ve suskun kocası Ingvar, dağlık İzlanda'nın uzak, sert, rüzgarlı manzaralarındaki koyun çiftliklerinde yorucu işlerde ve zorlu programda teselli ararlar. Sonra ilişkileri pamuk ipliğine bağlıyken, açıklanamayan bir şey olur ve tam da böyle bir mutluluk çiftin gaddar ailesini bir kez daha kutsar. Bir at sürüsü, ahıra giden bilinmeyen, yüksek sesle nefes alan bir varlık tarafından korkutulur. Daha sonra María ve kocası Ingvar, hamile koyunlarından biri, çoğunlukla insan vücudu ve bir kuzu başı ve sağ kolu olan bir insan/koyun melezi doğurduğunda şok olur.

María ve Ingvar melez bebeği kendi çocukları gibi alırlar ve onu kendi çocukları gibi sevmeye başlarlar ve ona Maria'nın ölen kızının adını Ada koyarlar. Ada'nın biyolojik annesi bir baş belası haline gelir ve Ada ile sürekli iletişim kurmaya çalışır ve çiftin evinin dışında sürekli dolaşır. Ada'nın kaybolduğu ve daha sonra annesinin yanında bulunduğu bir olaydan kısa bir süre sonra, María Ada'nın annesini vurur ve cesedini sığ, işaretsiz bir mezara gömer. Cinayetten kısa bir süre önce çiftlik evine gelen Ingvar'ın kardeşi Pétur, haberi olmadan, ahırda uyumadan önce olaya tanık olur. Korku ve fantastik filmler severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Lamb izle ya da Kuzu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın