Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
14,151 İzlenme
Licorice Pizza

Licorice Pizza

(Licorice Pizza)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BRON Studios
  • Film Süresi 2sa 13dk
2021 yapımı Licorice Pizza izle filmi Paul Thomas Anderson tarafından yönetmenliği yapılan ve aynı zamanda senaryosu yazılan ABD yapımı romantik komedi filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. 25 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen Licorice Pizza full izle filmini 18 Mart 2022’de ülkemizde vizyona girmesi beklenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Alana Haim, Cooper Hoffman, Sean Penn, Tom Waits, Bradley Cooper, Benny Safdie gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Eleştirmenlerden tam not alan ve büyük beklentilerle vizyona girmesi beklenen Licorice Pizza türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, seyirciyi 1970’li yılların başına götüren filmde, San Fernando’da yaşayan genç Gary Valentine, okulda yapılan bir resim etkinliğinde 20’li yaşlardaki fotoğrafçı asistanı Alana Kane ile tanışır ve kısa süre içinde arkadaş olarak çeşitli etkinliklere katılırlar. Bir peruk dükkanında vitrinde duran bir su yatağını farkettikten sonra, Gary bu işi kendisi yapmaya karar verir ve bir şirket kurarlar. Daha sonra polis gelir ve Gary'yi kelepçeleyerek götürür. Ancak Alana ona şahit olarak karakola gider ve Gary’yi kurtarır.

İkili daha sonra film seçmelerine katılır ve ayrıca belediye başkanının seçim kampanyasına da dahil olmak gibi çeşitli aktivitelerde bulunurlar. Ancak hayatları, ülkenin bir krizle mücadele ederken ve aynı zamanda dünya politik ve kültürel olarak değişirken ilerlemeleri çok da kolay olmayacaktır. Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olma potansiyeline sahip olan ve muhteşem oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Licorice Pizza izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi romantik komedi filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum