Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
676 İzlenme
Lorelei
6.3 IMDB Puanı

Lorelei

(Lorelei)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Freestyle Picture Company
  • Film Süresi 1sa 51dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sabrina Doyle
2020 yılında Sabrina Doyle yönetmenliğinde vizyona giren Lorelei izle filmi ABD yapımı olup dram filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Senaryosunda, yönetmen koltuğunda oturan Sabrina Doyle’un imzası bulunan Lorelei full izle filmi, uzun süredir hapiste olan bir motorcunun tahliye edilmesinden sonra lise aşkı ile karşılaşmasından sonra yaşanan olayları anlatmaktadır. Lorelei izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jena Malone, Pablo Schreiber, Gretchen Corbett, Dana Millican gibi oyuncular yer almaktadır.

Dram filmleri severler için iyi bir tercih olabilecek yapımlardan biri olan Lorelei Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir motorcu grubu, hapishanedeki arkadaşları Wayland'ı hapishaneden almaya gider ve kısa bir hasret gidermenin ardından Wayland’ı Parish Hall'a bırakırlar ve şartlı tahliyesine kadar buradaki kilisede yaşamaya başlar. Kilisenin papazı Gail ona etrafı gösterdikten sonra, başka bir önemli iş bulana kadar kilisede çalışmaya başlar.
Papaz Gail ise kilisede evli kadınlar için bir sosyal yardım programı düzenler ve bu etkinlikte Wayland, hiç evlenmeyen ancak üç sevimli çocuğu olan eski aşkı Dolores ile karşılaşır.

Wayland ve Dolores kısa süre sonra bir kıvılcımla eski anılarını yeniden yaşar ve Dolores, Wayland'ı evine davet eder. Wayland, Dolores'in çocukları, on beş yaşında olan Dodger, 12 yaşındaki Periwinkle ve en küçük çocuk Denim ile tanışır. Kısa süre içinde çocuklara alışan Wayland bir de yakındaki hurdalıkta iş bulur. Daha sonra Wayland, Dolores’e taşınır ancak bu durum çocuklar ve annesi arasında kısa süreli bir tartışma yaratır.

Lorelei altyazılı izle filminde Dolores sürekli okyanusa gitme hayallerini anlatır ancak bir şekilde gitmek nasip olmaz. Dolores yetenekli bir yüzücüydü, Ancak 15 yıl önce Dodger'a hamileyken hamileliği nedeniyle ulusal yarışmalara katılamamıştır ve hayatını yanlış bir şekilde yönlendirince kariyeride sona ermiştir. Dolores, hayalleriyle ilgili kıvılcım ise Wayland’ın hapishaneden çıkıp tekrar bir araya gelmelerinden sonra yeniden alevlenir. Wayland çocuklarla ilgilenirken, Dolores Los Angeles'a gider ve çocukları Wayland ile yalnız bırakmakla kalmayıp okyanusla ilgili hayallerini de ona aktarır.

Ancak Lorelei izle filminde bir süre sonra Dolores, Wayland'ı arar ve Los Angeles'ta bir barda işe başladığını söyler. Wayland ilk başlarda sinirlense bile daha sonra onun hayallerini ve gerçekleştirme isteğini anlayışla karşılar. Dolores hayallerini yaşarken Wayland çocuklara kendi çocukları gibi bakmaya başlar. Bir süre sonra Wayland çocukları annelerinin yanına Los Angeles'a götürür. 2020 yapımı dram filmi Lorelei izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın