Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,929 Görüntülenme
Lulli
4.8 IMDB Puanı

Lulli

(Lulli)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 30dk
Lulli izle filmi, 2021 yılında Netflix'te yayınlanan Brezilya yapımı bir komedi filmidir. Yönetmenliğini César Rodrigues'in yaptığı ve senaryosunda Thalita Rebouças ve Renato Fagundes isimlerinin imzası bulunan Lulli full izle filmi oldukça zeki ancak bir o kadar da bencil bir tıp fakültesi öğrencisinin, bir kaza sonrasında başka insanların düşüncelerini okuyabilmek gibi bir yeteneğe sahip olduktan sonra yaşadıklarını anlatmaktadır. Lulli izle filminin oyuncu kadrosunda ise Yara Charry, Amanda de Godoi, Sergio Malheiros, Vinícius Redd, Nicolas Ahnert, Paula Possani, Gabriel Contente, Ana Mangueth, Carlos Artur Thire, Guilherme Fontes, Luciana Braga, Marcos Breda ve Thalita ile birlikte baş rolü oynayan Larissa Manoela gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Lulli Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, en başından beri bencil ve kibirli bir karakter olan Lulli, hırslı ve tutkulu bir tıp öğrencisidir. Ayrıca dünyadaki en iyi cerrah olma hayalleri vardır. Ancak hayalleri ne olursa olsun, kimseye yardımcı olmaz ve kaba bir özenti olarak çevresinde anılmaktadır. Eski erkek arkadaşı da dahil olmak üzere, onun ve hayallerinde karşısına çıkabilecek ve engel olabilecek her şeyi bir kenara iter.

Lulli altyazılı izle filminde küstah ve kendine aşırı güvenen bu öğrenci, bir MR taraması yaparken, makine tarafından elektrik çarpması sonucu bir kaza geçirir ve bu sayede diğer insanların düşüncelerini duyma yeteneği kazanır. Ancak bu yeteneği kazandıktan sonra bir çelişkiye düşer ve sonrasında iyi mi kötü mü olacağına karar vermek zorunda kalır. Ayrıca bu yeteneğin onunla sonsuza kadar kalıp kalmayacağı konusunda da emin değildir.

Brezilya yapımı olan ve Netflix’te gösterime giren 1 saat 30 dakikalık komedi filmi Lulli izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın