Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
5,421 İzlenme
Mad Max: Fury Road
8.1 IMDB Puanı

Mad Max: Fury Road

(Çılgın Max: Öfkeli Yollar)
Kült filmler arasında yer alan Mad Max filmlerinin son filmi Mad Max Fury Road izle filmi 2015 yılında George Miller yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu George Miller, Brendan McCarthy, Nick Lathouris tarafından yazılan Mad Max full izle filmi serinin dördüncü filmidir. 6 Oscar Ödülü, 190 adaylık ve toplamda 209 farklı ödül kazanan Çılgın Max: Öfkeli Yollar izle filmi IMDb Top 250 filmleri listesinde 207. sırada yer alarak önemli bir başarı elde etmiştir. Mad Max Fury Road Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Zoë Kravitz, Abbey Lee, Courtney Eaton gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken distopik filmler arasında yer alan Mad Max Fury Road Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Dünya’da yaşanan nükleer ve büyük savaşlardan sonra tüm ülkeler kıtlık ve susuzluk gibi doğal kaynak eksikliği çekmektedir. Avustralya’da ise insanlar bölünmüş ve her grup arasında yaşanan kaynakların kullanımı için çıkan savaşlardan sonra zor günler geçirmektedir. Bu savaşlardan sağ çıkan ve yalnız başına takılan Max Rockatansky ise Ölümsüz Joe liderliğindeki War Boys tarafından yakalanarak Joe’nun kalesine götürülür. Bu kalede ise tutsaklar, savaşçılar için kan torbası olarak kullanılır ve Max o kan torbalarından biri olmuştur. Max, yetersiz bir Savaşçı olan Nux’un kan torbası olur.

Çılgın Max Öfkeli Yollar izle filminde bu sırada Ölümsüz Joe’nun en önemli komutanlarından biri olan Furiosa, yakıt ve silah almak için tehlikeli bir bölgeye gönderilir. Ancak Ölümsüz Joe, sahip olduğu beş eşinin de Furiosa ile kaçtığını öğrenince bütün ordusunu onun peşine takar ve müttefik olduğu Gaz Kasabası ve Merbi Çiftliğinden onu yakalamalarına yardım etmesi için destek ister. Bu sırada Joe’nun ordusunda yapılan hazırlığa Nux ve kan torbası Max’de katılır. Max’i arabasına bağlayan Nux diğer savaşçılarla birlikte Savaş Kamyonu’na doğru yola çıkarlar. Furiosa ise Joe’nun askerlerinden kurtulmayı başarsa da Nux hala peşindedir. Furisosa bir kum fırtınasına girer ve burada Nux’un aracı burada parçalanır. Fırsatı kaçırmayan Max arabadan kurtulur.

Max bir süre sonra Kamyonu ve onu tamir etmeye çalışan Furiosa ile birlikte Joe’nun eşlerini bulur. İlk başta onları atlatıp kamyonu çalsa da daha sonra geri dönerek onları alarak yola devam ederler. Bu sırada kamyona binen Nux ortaya çıkar ve kısa süreli bir tehlikenin ardından onu da kamyondan atarlar. Max, Furiosa ve diğerlerinin Joe ve müttefikleri ile aralarında yaşanan özgürlük mücadelesinin anlatıldığı Çılgın Max: Öfkeli Yollar izle, Mad Max Fury Road izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitesinde, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum