Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
3,982 İzlenme
Madagaskar 2
6.6 IMDB Puanı

Madagaskar 2

(Madagascar: Escape 2 Africa)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 29dk
Madagaskar Escape 2 Africa izle filmi Eric Darnell ve Tom McGrath yönetmenliğinde 2008 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Etan Cohen’a ait olan ABD yapımı animasyon filminin karakter seslendirmelerini ise Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter, Elisa Gabrielli, Bernie Mac, Alec Baldwin, Sherri Shepherd ve will.i.am isimleri tarafından yapılmıştır. Madagaskar 2 izle filmi aynı zamanda 2005 yılında vizyona giren ilk Madagaskar filminin devamı niteliğindedir.

Madagaskar serisinin ikinci filmi Madagaskar 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, dört kafadar beraberindeki arkadaşları ile Madagaskar’dan kurtulmak için uçağa binerler ancak uçağın yakıtı bitince zorunlu olarak Afrika’ya iniş yaparlar. Alex, Afrika’da ailesini bulur ve onlara New Yorkûn kralı olduğu hikayelerini anlatır. Marty yeni bir Zebra sürüsüne dahil olur ancak Melman, Afrika’da doktor olmadığını öğrenince çok üzülür. Gloria ise kendisine göre bir eş adayı bulmuştur. Penguenler ise Afrika’da karşılaştığı maymunlardan destek alarak uçağı tamir etmeye çalışırlar. Maymunlar ise Afrika’da safari yapan araçları soymaya çalışarak uçağa malzeme toplamaya çalışır.

Ancak Afrika’da da işler istedikleri gibi gitmez ve Zuba, Makunga tarafından alt edilmeye çalışılır ve Alex’i bir dövüşte en güçlü aslanı seçmesi için kandırarak onu küçük düşürür. Bu yenilgi ise Alex’in sürgün edilmesine yol açar. Ancak Zuba oğlunun sürgün edilmesini istemediği için alfa aslan olma görevinden vazgeçer. Marty ise yeni zebra arkadaşlarının kendisi gibi olmadığını öğrenince çok üzülür. Ancak Afrika’da tek sıkıntı bunlar değildir ve sular kurumaya başlayınca hayvanlarda panik başlar. Julien ise bir yanardağa kurban verirse yağmur yağacağına inanmak gibi batıl bir inanca sahiptir.

Alex ve Marty suyun azalmasının sebebi olarak Afrika’da mahsur kalan insanların nehrin önüne set çektiğini öğrenir ve Alex bu grup tarafından yakalansa da turistler onu hayvanat bahçesinden tanıyınca serbest bırakırlar. Alex daha sonra barajı yıkarak suyun geri gelmesini sağlar. Daha sonra Makunga ile kapışırlar ve Zuba, oğluna alfa aslan olmayı teklif eder. Alex bu teklifi geri çevirerek babası ile birlikte alfa aslan olma görevini üstlenir. Madagaskar 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezgeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 3