Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Mae Krua Kon Mai
8.0 IMDB Puanı

Mae Krua Kon Mai

(Mae Krua Kon Mai)
Mae Krua Kon Mai izle.
İzlemeniz gereken Tayland Dizileri arasında yer alan 2021 yapımı Mae Krua Kon Mai Türkçe Altyazılı izle senaryosu Krung Ya Chat tarafından yazılmıştır. Romantik Komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise August Vachiravit Paisarnkulwong, Namfah Thunyaphat Phatrathinchaicherin, Ampere Suttatip Wutchaipradit, Mint Nawinda Bertotti, Pete Pol Nopwichai isimler yer almaktadır.

Tayland Dizileri severlere özellikle tavsiye ettiğimiz Mae Krua Kon Mai izle dizisinin konusu ise şöyle, Lomdao platonik aşkı Param ile evlenmek istemektedir ancak Param onu hayatında hiç görmediği için bu olaya sıcak bakmaz. Ancak Lomdao ne yapıp edip onu kandırmak ister ve farklı bir isimle Param’ın ailesinin evinde aşçı olarak çalışmaya başlar. Ancak Param gün geçtikçe aşçının davranışlarından şüphelenmeye başlar ve ikili birbirine ısınmaya başladıkça aralarında duygusal bir bağ oluşmaya başlar.

Mae Krua Kon Mai Türkçe Altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak Full HD kalitesinde sitemizden keyifle tüm bölümleri izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın