Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,999 İzlenme
Mainstream
4.9 IMDB Puanı

Mainstream

(Mainstream)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi American Zoetrope, Artemis
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Gia Coppola, Tom Stuart
2020 yılında vizyona giren Mainstream izle filmi, Gia Coppola yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryoyu Tom Stuart ve Gia Coppola tarafından kaleme alınan Mainstream full izle filmi ABD yapımı komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir filmdir. YouTube’da videolar çekerek fenomen olan bir çift, başka bir fenomen tarafından tehdit edilir ve hayatları tehlikeye girer. Mainstream izle filminin oyuncu kadrosunda ise Andrew Garfield, Maya Hawke, Nat Wolff, Johnny Knoxville, Jason Schwartzman gibi oyuncular yer almaktadır.

Mainstream Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Frankie, Hollywood'da yaşayan genç bir film yapımcısıdır ve sanatını yapmak için hayallerinin peşinden giderek okulunu bırakmıştır. Arkadaşı Jake ise barmenlik yapan nankör biri olmasının yanı sıra YouTube kanalı dışında hedeflerine dair net bir hayali yoktur. Link ise bir alışveriş merkezinde maskot olarak çalışan enteresan bir gençtir. Frankie, Link'in arkasında bir resim çektiğini iddia eder ve Link resmi ondan alarak yoldan geçenleri sanata teşvik eden bir doğaçlama yapar. Frankie ise bu görüntüleri kaydederek YouTube’a yükler ve video kısa süre içinde viral haline gelir.

Bir süre sonra Mainstream Altyazılı izle filminde Frankie, Link ile tekrar karşılaşır ve ikili arkadaş olur. Link, ailesinin öldüğünü ve aşırı derecede düzen karşıtı ve sosyal medya karşıtı olduğunu Frankie’ye söyler. Frankie ise Link'ten daha fazla videoda yer almasını ister ve Link işini bırakarak bu teklifi kabul eder. Jake ise ekibe yazar olarak katılır ve sonrasında birlikte, Link'in klişe, yüksek sesle, saldırgan, narsist bir sosyal medya etkileyicisini canlandırdığı "No One Special" isimli bir video çekerler. Üçlü, video içi ürün onaylarından kazanılacak gerçek para olduğuna onları ikna eden bir sosyal medya yöneticisinin dikkatini çeker.

Diğer tarafta ise bir mezarlıkta düzenlenen ve gece boyunca devam eden bir partide, Jake Link'in kardeşi olduğunu iddia eden biriyle tartıştığına tanık olur. Frankie ve Link arasındaki ilişki ise romantik bir aşka döner. Bu sırada babasının ölümü ve annesiyle olan sorunlu ilişkisi hakkında sohbet ederler. Frankie, Jake ve Link, Your Phone or Your Dignity adlı bir gösteri başlatır ve burada Link "No One Special" olarak yarışmacılara akıllı telefonlar alır ve onlara aptal bir telefon vermeyi veya küçük düşürücü bir görevden geçerlerse kendi telefonlarını iade etmeyi teklif eder. Ancak bu davranışlar üçlü arasında fikir ayrılıklarına neden olur ve aralarında iç çatışma çıkar.

Mainstream izle filminde yaşanan bazı olaylardan sonra hayal kırıklığına uğrayan Frankie, Jake'i eski işyerinde ziyaret eder ve onu tekrar gruba dahil etmeye çalışır, ancak Jake bu teklifi kabul etmez ve Link hakkında araştırma yaptığını ve onun bir yalancı olduğunu öğrendiğini söyler. Jake’in araştırmasına göre Link, aslında zengin bir anne babanın oğludur. İlginç bir senaryosu olan 2020 yapımı Mainstream izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın