Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
3,327 Görüntülenme
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü
6.6 IMDB Puanı

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü

(Maleficent: Mistress of Evil)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 1sa 59dk
Walt Disney yapımlarından biri olan Maleficent: Mistress of Evil yada türkçe adıyla Malefiz 2 Kötülüğün Gücü izle filmi 2019 yılında Joachim Rønning yönetmenliğinde ve Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster'ın senaryosunu yazması ile vizyona girmiştir. Fantastik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken bu film aynı zamanda 2014 yılında yayınlanan Maleficent 1 izle filminin devamıdır. Oyuncu kadrosunda ise yine ilk filmden tanıdğımız Angelina Jolie, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville, Harris Dickinson, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein ve Michelle Pfeiffer gibi oyuncular yer alıyor.

Malefiz Kötülüğün Gücü izle filminin konusuna gelirsek, İlk filmde Kral Stefan'ın ölümünün üzerinden beş yıl geçmiştir. Aurora, Moors Kraliçesi olarak görevine devam ettiği sırada, Prens Phillip'in krallığı olan Ulstead, Aurora’ya karşı Malefiz yüzünden soğuk bakmaktadır. Ulstead Kral’ı John her ne kadar barış yanlı olsa da Kraliçe Ingrith’in Moors ve Aurora ile ilgili gizli bir savaş hazırlığı vardır ve işçilerine, tüm periler için ölümcül olan demirden silah ve mühimmat yaptırmaktadır.

Malefiz 2 Türkçe Dublaj izle filminde Diaval ise Phillip'in Aurora'ya evlenme teklif ettiğini duyar ve Maleficent'e söyler. Maleficent ise Aurora yanıldığını söyler ve bunu kanıtlamak için yemin eder. Phillip'in ailesi, akşam yemeği için Aurora, Maleficent ve Diaval'ı saraya davet eder ve yemek boyunca Ingrith, Maleficent ile ilgili yanlış hikayeyi sürekli anlatarak gece boyunca alay ederken, Maleficent ise sakin kalmaya çalışıyordur. Maleficent, Aurora'yı sevdiği için ve onun üzerindeki laneti kaldırmak için kendini feda etmiştir ve bunu Aurora ilke öğrenir. Masada soğuk rüzgarlar eserken Maleficent, insanların perileri kaçırdığını ve bunu yapma emrinin Kral veya Kraliçe'nin verdiğini ima eder.

Fantastik filmler hayranlarının izlemesi gereken serinin ikincifilmi Maleficent: Mistress of Evil izle filminin devamında ise Ingrith, Maleficent'i kışkırtmak için elinde geleni yapar ve sonunda başarır. Maleficent muhafızların gelmesiyle Aurora olmadan kaçmaya zorlanır. Malefiz kaleden kaçarken Gerda tarafından vurulur ve Malefiz okyanusa düşer ve gizemli bir yaratık tarafından kurtarılır. Kendisi gibi perilerin saklandığı bir mağarada uyanan Malefiz, Conall ile tanışır. Malefiz, Karanlık Fey olarak bilinen son perilerden biridir ve yeni bulunduğu yerde çok fazla saygı görür.

Potansiyelini tam olarak kullanabilmek için belirli aşamalardan geçmesi gereken Malefiz, Conall’ın son anka kuşu engelini geçmek için Aurora'yı affetmesini istese de Malefiz kabul etmez. Malefiz 2 Kötülüğün Güzü izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle Sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebileceğiniz Malefiz Kötülüğün Gücü filmini tüm fantastik film severlere tavsiye ediyoruz.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın