Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

1,318 İzlenme
Marilyn’in Gözleri
6.7 IMDB Puanı

Marilyn’in Gözleri

(Marilyn's Eyes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Groenlandia
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Giulia Steigerwalt
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Marilyn’s Eyes (Marilyn ha gli occhi neri) izle ya da Türkçe adıyla Marilyn’in Gözleri izle filmi, yönetmenliğini Simone Godano’nun yaptığı İtalya yapımı bir filmdir. Senaryosu Giulia Steigerwalt tarafından kaleme alınan Marilyn’in Gözleri full izle filmi komedi filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Miriam Leone, Stefano Accorsi, Thomas Trabacchi, Mario Pirrello gibi oyuncular rol almaktadır.

Marylin’in Gözleri Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir psikiyatri hastanesinde yemekte bir araya gelen yaratıcı bir çift, kurgusal bir restoranı gerçeğe dönüştürürken şifa için bir reçete bulmaları gerekir. Diego, tikleri olan nevrozlarla dolu, otizm ve ani ve yıkıcı öfke nöbetlerinin kurbanıdır. Clara ise eski kocasıyla paylaştığı evi ateşe verdiği için sosyal hizmetlere giden patolojik bir vakadır. Dr. Paris'in sahibi olduğu terapi merkezindeki grup terapilerinde birbirlerini tanırlar ve diğer kişilerle birlikte çok uzak olmayan bir yaşlılar merkezi için bir kantini yönetirler.

Ancak Clara, sosyal medya ve çeşitli gezi tavsiyeleri çağında, eski püskü bir kantinin çevrimiçi olarak çok özel, modaya uygun bir restoran haline gelebileceğini, sadece birkaç yaratıcı fotoğraf ve birkaç hevesli hayali incelemenin yeterli olduğunu keşfeder. Marlyn’s Eyes izle ya da 2021 yapımı Netflix filmi Marilyn’in Gözleri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın