Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,655 İzlenme
Marriage Story
7.9 IMDB Puanı

Marriage Story

(Evlilik Hikayesi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Heyday Films
  • Film Süresi 2sa 17dk
Marriage Story Türkçe Dublaj izle filmi senaryosu ve yönetmenliği Noah Baumbach tarafından yapılan ve 2019 yılında vizyona giren ABD ve İngiltere ortak yapımı olan romantik komedi türündeki dram filmleri listesinde yer alan bir filmdir. Marriage Story izle filminin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda, Ray Liotta, Julie Hagerty ve Merritt Wever isimleri yer almaktadır.

Romantik filmler konusunda oldukça başarılı bir yapım olan Marriage Story full izle filminin konusu ise, Charlie Barber'ın sahibi olduğu Exit Ghost isimli tiyatro şirketi, Barber’ın karısı ve eski bir aktrist olan Nicole, tiyatroda bir oyun sergiler. Ancak Nicole ve Charlie’nin evliliklerinde bazı problemler vardır. Sonraları Nicole'a bir televizyon dizisinden başrol teklifi geldiğinde şirketten ayrılıp oğlu Henry ile birlikte geçici olarak annesinin yanına taşınır ve Charlie’de New York’ta kalmaya devam eder. Çift anlaşarak boşanmaya karar vermiş olsa da Nicole’ün bir avukatı onun aklına girer ve Charlie hakkında, tiyatroda çalışan Mary ile onu aldattığı gibi bazı bilgiler verir. Boşanma davası sürerken Charlie onu bel altı vurmaya teşvik eden pahalı bir avukat olan Jay Marotta ile tanışır ancak anlaşamazlar ve sonrasında Los Angeles'da uzlaşmacı bir yaklaşımı tercih eden aile avukatı Bert Spitz ile anlaşır.

İlerleyen günlerde Charlie oğlu Henry ile kostümlerini giyerek Cadılar Bayramına katılır. Henry, Charlie'ye Nicole'ün Los Angeles'ta yaşamak ve New York'a geri dönmemek istediğini söyler. Kafası karışan Charlie, David Bowie gibi giyinmiş Nicole'ü arar. Charlie onu Los Angeles'a taşınma konusunda sert bir şekilde sorgular ve telefonu yüzüne kapatır, Nicole tekrar onu arar, maillerini karıştırdığını ve Mary ile olan ilişkisini öğrendiğini söyler. Bir süre sonra Charlie, velayet davasında elini güçlendirmek için Bert'in tavsiyesiyle Los Angeles'a taşınır. Charlie avukatı Bert ile birlikte Nora ve Nicole ile bir görüşme ayarlar. Nora, Charlie'nin Nicole'ün Los Angeles'a geri dönme isteklerine saygı duymayı reddettiğini ve Henry'nin annesiyle kalmayı tercih edeceğini söyler.

Bert, Charlie'ye New York'taki ikametinden tamamen vazgeçmesini tavsiye etmesi üzerine Charlie çok sinirlenir ver Berti kovar ve bel altı çalışmak için onu teşvik eden avukat Jay Moratta ile tekrar görüşerek onunla çalışmaya devam eder. Olaylar mahkemeye taşındıktan sonra Nora, Charlie'nin geçmişte Nicole’ü aldatmasını ve ilgisizliğini öne sürerken, Jay, Nicole'ün tam bir alkolik olduğunu ve Charlie'nin kişisel alanı olan maillerini hacklemesiyle ilgili suçlamalar yapar. Dram filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken ve oldukça ses getiren Marriage Story izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan izle.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum