Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,164 Görüntülenme
Master
5.0 IMDB Puanı

Master

(Yönetici)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Mariama Diallo
2022 yılında vizyona giren Master izle filmi, senaryosu ve yönetmenliğini Mariama Diallo’nun yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Dram, korku ve gizem filmleri türünde yer alan Master hd izle filmi, iki Amerikalı kadının New England’da daha çok beyazların yaşadığı bir kolejde deneyimledikleri kötü ve rahatsız edici olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Regina Hall, Zoe Renee, Amber Gray gibi oyuncular yer almaktadır.

Master Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jasmine'in Ancaster'daki ilk yılıdır ve aynı zamanda profesör Gail Bishop’ın da okulda kadrolu bir Master olarak ilk yılıdır. Gail’in sorumluluğu ilk Siyah kadın Master olduğu için çok fazladır. Ayrıca işinden biraz daha az, okulun çeşitlilik için ona ihtiyaç duymasından ve pazarlama materyallerinde Siyah bir yüzden fazlası olmaya çalışmasıyla ilgilidir. Jasmine’in mücadelesi ise sadece akademik olarak değil, sosyal olarak da kendini kanıtlamaktadır. Ancak, Ancaster'ın Amerika Birleşik Devletleri kadar eski bir kolej olması, en yakın metropol bölgesi olan Boston'dan uzakta olması ve yalnızca 8 siyahi öğrenci olması ile farklı bir mücadele daha vardır okulda.

Bu, özellikle taciz ve taciz başladığında daha fazla rahatsız edici olmaya başlar ve Master izle 2022 filminde Gail, Jasmine'in Amerika'da bir Siyah kadın olarak yaşayacağı her şeyi temsil ederken bu mikrokozmosu ifade ederken Jasmine için orada olmaya çalışır. Ancak bu durum Jasmine için yaşaması zor bir fikir gibi görünür. Her şeyin en iyisini yapmaya kararlı olan Jasmine, çalışmaya, sosyal olmaya ve üniversite deneyiminden en iyi şekilde yararlanmaya odaklanır. Gail Bishop ise Belleville House Master ve Ancaster'ın kadrolu profesörlerinin bir üyesidir. Jasmine'in sırdaşı olur ve Gail, özellikle Jasmine mezun olduktan sonra hayatın nasıl olabileceğiyle ilgili olarak ona rehberlik etmeye çalışır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın