Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
744 İzlenme
Measure of Revenge
4.5 IMDB Puanı

Measure of Revenge

(Measure of Revenge)
2022 yılında vizyona giren Measure of Revenge izle filmi, yönetmenliğini Peyfa’nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Henny Walakandou tarafından kaleme alınan Measure of Revenge hd izle filmi gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bella Thorne, Melissa Leo, Roma Maffia, Jake Weary, Adrian Martinez gibi oyuncular rol almaktadır.

Measure of Revenge Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, oğlu gizemli bir şekilde ölen bir tiyatro oyuncusu Lillian Cooper, olayı araştıran soruşturma polisinin, ölüm nedeninin kazara aşırı doz olduğuna karar verdiğince ipleri eline almasıyla başlıyor. Lillian, oğlunun aşırı dozdan öldüğüne inanmaz ve kendi soruşturmasını yürütmeye başlar. Bu da onu oğlunun eski uyuşturucu satıcısı ile ittifak yapmasına neden olur. Kafasındaki sorulara cevap arayışında Lillian, sahnede canlandırdığı ve iç sesi işlevi gören ikonik karakterlerden bazılarını halüsinasyon olarak görür ve onu oğlunun ölümünün intikamını almaya çağırır.

Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Measure of Revenge izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.