Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,360 İzlenme
Milyonluk Bebek
8.1 IMDB Puanı

Milyonluk Bebek

(Million Dollar Baby)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 12dk
Yönetmen
Senaryo Paul Haggis, F.X. Toole
4 Oscar ödülü, 69 adaylık ve toplamda 59 ödülü bulunan Million Dollar Baby izle ya da Türkçe adıyla Milyonluk Bebek izle filmi 2004 yılında Clint Eastwood yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı dövüş ve dram filmleri türünde olan Milyonluk Bebek full izle filminin senaryosu ise Paul Haggis’e aittir. Ölmeden önce izlemeniz gereken filmler arasında yer alan filmin oyuncu kadrosunda ise Hilary Swank, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Jay Baruchel, Mike Colter gibi isimler yer almaktadır.

IMDb Top 250 filmleri izle listesinde 212. sırada yer alan Milyonluk Bebek Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise garson olarak çalışan Maggie boks öğrenmek için Frankie Dunn’a ait Hit Pit isimli salona gider ve Frankie’den kendisini eğitmesini ister. Ancak huysuz ve asabi bir antrenör olan Frankie, kadınları eğitmediğini ve boksa başlamak için yaşınında geç olduğunu söyler. Ancak Frankie’nin çalışanı ve arkadaşı olan Eddie, Maggie’yi moralinin bozulmamasını ve ona yardım edeceğini söyler. Daha sonra Frankie’nin sporcusu Big Willie isimli boksör başka bir menajerle anlaşınca Frankie gönülsüz olarak Maggie’yi eğitmeye karar verir.

Maggie’nin çabuk öğrenmesi ve hızlı yükselmesi Frankie’yi şaşırtır ve onu dövüşlere sokmak için menajerlere rüşvet verir. Milyonluk Bebek izle filminde Maggie yükseldikçe dikkatleri üzerine çeker ve daha büyük dövüşleri Frankie’nin reddedeceğini düşünen Scrap büyük bir menajer ile toplantı ayarlar ancak Maggie, Frankie’ye olan sadakatinden dolayı bunu reddeder. Maggie^nin üst üste galibiyetlerinden sonra Avrupa turuna giderler ve Maggie annesine ev alacak kadar para biriktirmeyi başarır ancak annesi devletten aldığı yardımı riske ettiği için ona kızar ve ailesinin onla dalga geçtiğini söyler.

Bir süre sonra Frankie, istediği ünvan maçını bulmuştur ve Los Angeles’da dünya kadın boks şampiyonası vardır ve ödülü 1 milyon dolardır.Şampiyona başladığında Maggie rakibine karşı raundlarda üstünlük kurar ancak rakibi zil çalmasına rağmen ona beklemediği bir yumruk atınca sakatlanır ve hastanelik olur. Maggie hastanede yatarken ailesinden biraz ilgi bekler ancak onlar avukatla gelip eğer ölürse bütün parasını almak için miras düzenlemek için geldiklerinde Maggie onları kovar ve bir daha görüşmek istemez.

Maggie artık kendisinden ümidi kesmiştir ve Frankie’den kendisini öldürmesini ister ancak Frankie bunu reddedince Maggie dilini ısrarak kendi kanında boğulmaya çalışır. Bir süre sonra Frankie hastaneye gizlice gelerek ona istediğini verir ve ona taktığı lakabın anlamını söyler. Dram filmleri severlere izlemelerini tavsiye ettiğimiz Million Dollar Baby izle ya da Milyonluk Bebek izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın