Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,026 İzlenme
Minari
7.5 IMDB Puanı

Minari

(Minari)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Plan B Entertainment
  • Film Süresi 1sa 55dk
Kategori
2020 yılında vizyona giren Minari izle filmi, senaristliğini ve yönetmenliğini Lee Isaac Chung’un yaptığı bir ABD yapımı bir filmdir. Dram filmleri türünde yer alan Minari full izle filmi 80’li yıllarda Amerika’ya göç eden Güney Koreli bir ailenin hayatını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Steven Yeun, Han Ye-ri, Alan Kim, Noel Kate Cho, Yoon Yeo-jeong, Will Patton gibi isimler yer almaktadır.

Minari Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1983 yılında Koreli bir göçmen olan Yi ailesi, California'dan Dallas’a Kore ürünleri yetiştirip satmak için Arkansas’a yerleşirler. rına taşınır. İlk olarak bir su kuyusu açar ve onlara Kore Savaşı gazisi Paul da katılır. Ailenin babası olan Jacob, gelecekle ilgili iyimser düşünmeye çalışırken, karısı Monica ise çocukları David'in kalp rahatsızlığı nedeniyle endişelidir. Bir süre sonra çocuklara göz kulak olması için Monica'nın annesi Soon-ja'nın Güney Kore'den Amerika’ya gelir.

David ise büyükannesi ile aynı odayı paylaşmaktan rahatsız olur. Soon-ja ise Amerika'daki hayata uyum sağlamaya ve çocuklarla iyi anlaşmaya çalışır. Minari altyazılı izle filminde bir süre sonra Jacob'ın kazdığı kuyu kurur. Ayrıca Jacob, şebeke suyu için ödeme yapmak konusunda isteksiz olsa da bunu yapmak zorunda kalır. Daha sonra bir süre önce aldıkları siparişte iptal olunca aile bir süre zora girer. Bu sırada Monica'nın California'ya dönme isteği Jacob ile aralarını açar ve evlilikleri bitme noktasına gelir.

Soon-ja ise David'i bir dere kenarına Minari izle tohumları ekmeye götürür ve ona bitkinin ne kadar dayanıklı ve faydalı olduğunu anlatır. Daha sonra Soon-ja, David’i daha fazla fiziksel aktivite yapmaya teşvik eder ve ailesine David’in çok güçlü bir çocuk olduğunu söyler. Bir süre sonra Soon-ja aniden felç geçirir ve konuşma bozukluğu ile hareket etme kabiliyetini kaybeder. Jacob, Monica, Anne ve David, David'in kontrolleri için şehre giderler ve bu sırada Jacob'ın ürünlerini satmak için bir satıcıyla buluşur.

Minari izle filminde Soon-ja yanlışlıkla ürünlerin bulunduğu ahırı ateşe verir ve aile eve geldiğinde yangını görür ve söndürmek için çabalasa da ürünlerin kül olmasına engel olamazlar. Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Minari izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın