Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
5,904 İzlenme
Minnoşlar
3.2 IMDB Puanı

Minnoşlar

(Cuties)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bien Ou Bien Productions
  • Film Süresi 1sa 36dk
Kategori
Mignonnes izle ya da türkçe adıyla Minnoşlar izle filmi 2020 yılında Maïmouna Doucouré yönetmenliğinde vizyona giren Fransız yapımı dram filmleri kategorisinde yer alan bir filmdir. Minnoşlar izle filminin oyuncu kadrosunda ise Fathia Youssouf, Médina El Aidi-Azouni, Esther Gohourou, Ilanah Cami-Goursolas ve Maïmouna Gueye isimleri bulunmaktadır.

Dram filmleri severlere izlemesini tavsiye ettiğimiz filmin konusu ise 11 yaşındaki Amy ailesiyle birlikte Paris’in fakir mahallelerinden birinde yaşıyor. Babası ise annesinin üzerine kuma getirmesi üzerine annesinin üzüntüsü Amy’yi çok üzer ve bu arada teyzesinin onu kendi dinine göre yetiştirmeye çalışmasıda artık canını sıkmaya başlamıştır. Amy, mahalleden de arkadaşı olan ve okulda Cuties isimli bir dans grubunun üyesi Angelica’dan da çok etkilenir. Cuties grubu ise Amy’nin ailesinin dini inançlarına ters gelecek şekilde oldukça açık seçik giyinen bir gençlik grubudur.

Minnoşlar Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra, Amy hem kılık kıyafeti hemde ailesinin sosyal medyadaki dikkatsiz davranışları yüzünden okulda dışlanmıştır. Amy her ne kadar Cuties grubuna girmek istesede grup üyeleri onu aralarında istemezler. Migonnes izle filminde Amy’nin babasının düğünü ile Cuties grubunun dans gösterisi aynı güne denk gelir ve düğüne gitmek yerine evden kaçıp dans gösterisine gider. Amy kızlarla dans edebilmek için onun yerine gruba alınan Yasminin dansa gitmesine engel olur ve grup mecburen Amy’yi gruba dahil eder. Ancak dans sırasında Amy duygusal bir yoğunluk yaşar ve gösteriyi terk eder.

Eve döndüğünde ise teyzesinin onu azarlaması ile karşı karşıya kalır. Annesinin araya girmesi ile sakinleşen Amy annesine düğüne gitmemesi için baskı yapar ancak annesi gider. Amy hem aile hemde okulda yaşadığı olaylardan sonra her iki yaşantıdan vazgeçip normal bir hayata başlar. Migonnes izle ya da Minnoşlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın