Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
888 İzlenme
Monday
5.9 IMDB Puanı

Monday

(Pazartesi)
Senaryo Rob Hayes, Argyris Papadimitropoulos
Monday izle filmi 2020 yılında Argyris Papadimitropoulos yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Rob Hayes ve Papadimitropoulos ikilisi tarafından kaleme alınan Monday hd izle filmi ABD, İngiltere ve Yunanistan ortak yapımı olup dram ve romantik filmler türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sebastian Stan, Denise Gough, Dominique Tipper gibi oyuncular rol almaktadır.

Romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Monday Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Mickey Atina'da yaşayan ve çalışan Amerikalı bir DJ'dir. Bir Cuma gecesi, konseri sırasında Mickey'nin arkadaşı Argyris aracılığıyla Amerikalı bir kadın Chloe Gains ile tanışır. İkili arasında anına bir elektrik olur ve ertesi gün bir kumsalda çıplak kalırlar. Bunun üzerinde ahlaksızlıktan tutuklanan ikili, kısa süre sonra bir uyarıyla baş başa kalırlar. Ancak Chloe pasaportunun bulunduğu çantasını kaybeder ve Yunanistan'ı terk edip Amerika'ya geri dönmek zorunda kalır. Mickey yardım etmeyi teklif eder ve birbirleriyle bağ kurarken birlikte çantasını bulmaya çalışırlar.

Birlikte geçirilen belirgin anlarda Mickey, Chloe'den hoşlanmaya başlar. Arkadaşı Argyris'in yardımıyla Mickey, Chloe'nin pasaportunu bulur, ancak ikisi arasındaki ince bir tartışma biraz mesafe yaratır. Argyris, Mickey'yi itiraf etmeye çağırdığında ikisi de havaalanına doğru yola çıkar. Mickey bir aşk ilanı yapar. Başka bir Cuma öğleden sonra Chloe, doğum gününde Mickey'nin dairesine geri döner. Çift birlikte taşınmaya karar verdi. Canlandırıcı bir yolculukta Mickey, Chloe'nin eşyalarını dairesine taşımasına yardım eder. İşte o zaman ilişkilerinin gerçek testi başlar. Mickey'nin Aspa Karra adında bir Yunan kızdan Hector adında bir oğlu var. Aspa ve Mickey'nin hayatındaki diğer insanlar aracılığıyla onun hakkındaki acı gerçeği öğrenir. Mickey kalbi hala çok genç ve çocuksu ve kimse onun sorumluluğu almaya hazır olup olmadığını bilmez.

Mickey, hayatını neşe içinde geçirmeyi seven bir insandır. Normal olmayı sevmiyor ve kendinden de nefret ediyor. Yakın bir arkadaşı onu “Başarısız olmadıkça mutlu değildir” diye tanımladı. Chloe, Mickey'nin tüm bu özelliklerini öğrenince ve ne yazık ki onun bebeğine hamile kalınca, bir sonraki hamlesine karar vermek zorunda kalır. Monday izle ya da Pazartesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum