Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,154 İzlenme
Mortal Kombat
6.1 IMDB Puanı

Mortal Kombat

(Mortal Kombat)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 50dk
Ünlü oyun serisi Mortal Kombat’ın beyaz perdeye uyarlanan filmi Mortal Kombat izle filmi 2021 yılında Simon McQuoid yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı fantastik filmler türündeki filmin oyuncu kadrosunda Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Chin Han, Max Huang, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada gibi isimler yer almaktadır. Senaryosu Greg Russo, Dave Callaham, Oren Uziel isimlerine ait olan Mortal Kombat full izle filmi dövüş filmleri ve filmin video oyununu severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer almaktadır.

Mortal Kombat Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bundan birkaç yüzyıl önce Japonya’da Lin Kuei adındaki suikastçi grubu Hanzo Hasashi’nin liderliğini yaptığı ninja klanını ve Hanzo’nun karısını da öldürürler. Hanzo’nun karısı suikastçilerden önce bebeklerini evlerinin içine saklamıştır. Hanzo katliama yetişir ve geriye kalan herkesi öldürse de Lin Kuei lideri Bi Han tarafından öldürülür. Katliamdan sonra Raiden olay yerine gelerek Hanzo’nun kızını kendi karargahına götürür.

Film günümüz dünyasına döndüğünde ise Outworld savaşçıları Mortal Kombat turnuvasında Earthealm savaşçılarını turnuvanın 10 bölümlük kısmının 9’unda yenmiştir. Eğer son turnuvayı da kazanırlarsa herşeye onlar hükmedeceklerdir. Ancak kehanet, yüzyıllar önce öldürülen Hanzo’nun soyundan gelen bir savaşçının Eathealm’de yeni savaşçılar toplayarak Outworld’ün son galibiyetini engelleyeceğini belirtmektedir. Kehanete oldukça inanan Outworld’ün lideri ise buna engel olmak için en iyi savaşçılarını dünyaya gönderir ve Earthealm’in savaşçılarını öldürmesini emreder.

Dünya’da ise Hanzo’nun soyundan geldiğinin farkında olmayan dövüşçü Cole Young sıradan bir gün geçirdiğini sandığı bir akşam Sub-Zero’nun saldırısına uğrar. Sub-Zero ise daha önceden Hanzo’yu öldüren Bi-Han’ın ta kendisidir. Cole Young, Sub-Zero’nun saldırısından özel kuvvetlerde üst düzey bir subay olan Jax (Jackson Briggs) tarafından kurtarılır ve Sonya Blade’i bulmaları için Cole ve ailesini Sub-Zero’dan uzaklaştırır ve onunla savaşmak için orada kalır. Ancak Sub-Zero’ya karşı fazla direnemeyen Jax kollarını kaybeder. Bu sırada Cole Young, Sonya’yı eski bir harabede Kano’yu sorgularken bulur ve ona Jax tarafından gönderildiğini söyler. Ekip ne olduğunu anlamaya çalıştığı sırada Outworld’un başka bir savaşçısı Syzoth’un saldırısı ile neye uğradığını şaşırır. Ancak kısa süre içinde durumu toparlayıp, tutsak olan Kano’nun da yardımıyla onu yenerler.

Mortal Kombat izle video oyununun son filminde Raiden, Jax, Scorpion, Cole Young, Sub-Zero, Sonya Blade, Shang Tsung, Liu Kang, Mileena, Nitara, Reiko, Kabal gibi karakterlerin birbirleri ile nefes kesen aksiyon dolu mücadelelerinin konu edildiği Mortal Kombat izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.