Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,662 İzlenme
Muddy
9.0 IMDB Puanı

Muddy

(Muddy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi PK7 Creation
  • Film Süresi 2sa 17dk
2021 yılında vizyona giren Muddy izle filmi, yönetmenliğini Pragabhal’ın yaptığı bir Hint filmidir. Bir ailenin kan davası yüzünden birbirlerine olan düşmanlığına son verecek bir olayla başlayan Off-road yarışlarıyla ilgili bir dram hikayesi olan Muddy full izle filminin senaryosy da Pragabhal tarafından yazılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Yuvan Krishna, Ridhaan Krishna, Anusha Suresh, Amit Sivadas Nair, Hareesh Peradi, IM Vijayan, Renji Panicker gibi oyuncular yer almaktadır.

Muddy izle filminin konusuna gelirsek, bir kan davası, intikam, aile ve çamur yarışı hikayesi olan Muddy, ateşli bir geçmişe sahip çalışkan bir sürücü Muthu ve yarışçı olan kuzeni ve kardeşi Karthi'nin hikayesini anlatmaktadır. Eski bir düşman intikam almak için geri geldiğinde, kardeşler bir araya gelerek aile arasındaki rekabete bir son verirler.

Muddy altyazılı izle filmi, Karthi ve Tony'nin kafa kafaya gittikleri bir çamur yarışıyla başlar ve biri şampiyon olur. Karthi, Muthu'nun kuzenidir ve ondan borç para almıştır ve patronuyla da arası bu yüzden bozuktur. Ayrıca aileler arasında rekabetten dolayı bir mesafe vardır ve Karthi'nin Muthu ve ailesinden nefret etmesi için annesi sürekli onu etkilemektedir.

Bir süre sonra Karthi'nin üniversite yıllarında çamur yarışında yendiği Tony yeniden ortaya çıkar ve Karthi ile Tony arasında büyük bir rekabet ve düşmanlık başlar. Ardından Tony Karthi’ye yenildikten sonra onu öldüreceğine yemin eder. Rövanş yarılında ise Tony, Karthi'yi pistte yener ve ikili arasında yeni bir rekabet başlar. Daha sonra çamurla kaplı pistte aralarında kavga çıkar ve Karthi, kardeşi Muthu ile tekrar bir araya gelir. Karthi, Muthu ve ailesinin hala yaşadığı eskiden birlikte yaşadıkları bir eve dönerken, Muthu'nun Karthi'yi okul zorbalarından kurtardığı ve ona bisiklet sürmeyi öğrettiği birkaç sahne daha gösterilir.

İki kardeş yeniden bir araya gelip Tony ile pistte kapışmaya karar verirler. Ancak çıkan bir karmaşada Muthu'nun arkadaşı öldürülür. Bu durumdan sonra Karthi, Muthu'nun babası tarafından kendisine verilen özel bir ciple yarışa katılır. Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Muddy izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.