Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, dual Fragman
781 İzlenme
Münih: Savaş Yaklaşıyor
6.7 IMDB Puanı

Münih: Savaş Yaklaşıyor

(Munich: The Edge of War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 3dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Munich: The Edge of War izle ya da Türkçe adıyla Münih Savaş Yaklaşıyor izle filmi, yönetmenliğini Christian Schwochow’ın yaptığı İngiliz yapımı bir filmdir. Senaryosu Robert Harris'in Münih adını taşıyan romanından uyarlanarak Ben Power tarafından kaleme alınan Münih Savaş yaklaşıyor full izle filmi, biyografi ve tarihi filmler türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jeremy Irons, George MacKay, Jannis Niewöhner, Sandra Hüller, Liv Lisa Fries, August Diehl, Jessica Brown Findlay, Anjli Mohindra, Ulrich Matthes gibi oyuncular yer almaktadır.

Robert Harris'in en çok satan 'Münih' romanından uyarlanarak izleyiciyle buluşan Netflix yapımı Münih Savaş Yaklaşıyor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Adolf Hitler'in Çekoslovakya'ya saldırı emri verdiği 1938 yılında geçmektedir. Bu karmaşada İngiltere Başbakanı Neville Chamberlain ise çatışmaya barışçıl bir çözüm aramaktadır. Aynı zamanda iki genç diplomat, Chamberlain'in dikkatini oyunun kurallarını değiştirebilecek önemli bir belgeye çekmeye çalışır.

Munich: The Edge of War Türkçe Dublaj izle filminde Oxford öğrencileri Paul, Hugh'un yakın arkadaşı olan bir Alman değişim öğrencisidir. Birkaç yıl sonra Hugh şimdi Başbakan Neville Chamberlain'in ofisinde memur olarak çalışmaktadır. Paul ise Almanya Dışişleri Bakanlığı'nda çalışırken gizlice Adolf Hitler'e karşı büyüyen direnişin bir parçasıdır. Hitler, Çekoslovakya'ya saldırma niyetini açıkladıktan sonra, Fransa ve Büyük Britanya'yı harekete geçmeye zorlar. Ancak, halkının savaştan ve acı çekmesinden kaçınmak isteyen Chamberlain, Hitler ile barışçıl görüşmeler yapmaya karar verir. Chamberlain, Benito Mussolini'nin yardımıyla Hitler ve Fransa Başbakanı ile bir görüşme düzenler. Hitler'in barış görüşmelerini kabul etmesi, direnişin diktatörü liderlik pozisyonundan uzaklaştırma planlarını engeller.

Bununla birlikte Münih Savaş Yaklaşıyor izle filminde ortağı Helen Winter, Hitler'in Avrupa'yı ele geçirme konusundaki iddialı planının ayrıntılarını içeren bir belgeyi ortaya çıkarınca bu durum Paul için yeni bir umut olur. Belge, Hitler'in tüm Avrupa'ya karşı saldırgan eylemlerde bulunma niyetinde olduğu için barış müzakerelerinin bir düzmece olduğunun kanıtıdır. Paul, Münih'teki Barış Zirvesi'nde belgeyi Chamberlain’e vermeyi düşünür. Hugh ise Paul'ün isteği üzerine İngiltere Başbakanı'na Münih'e kadar eşlik eden ekibe katılır. Paul yakalanmaktan kıl payı kurtulduktan sonra Hugh ile buluşur ve belgeyi paylaşır.

Zirvede, Hitler sadece bir zamanlar Almanya'ya ait olan toprakları istediğini iddia eder ve diğer liderler Hitler'in taleplerini kabul ederler. Almanya'nın Sudetenland'ı işgal etmesine izin verilir ve anlaşma ertesi gün imzalanacağı için, Paul ve Hugh Chamberlain ile konuşmalı ve onu imzalamamaya ikna etmelidir. Tarih ve biyografi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Munich The Edge of War izle ya da diğer adıyla Münih Savaş Yaklaşıyor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.