Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında..

557 İzlenme
Next Stop Christmas
7.2 IMDB Puanı

Next Stop Christmas

(Next Stop, Christmas)
2021 yılında gösterime giren Next Stop, Christmas izle filmi, yönetmenliğini Dustin Rikert’ın yaptığı bir filmdir. ABD yapımı yapımı olan bu film komedi ve fantastik filmler türünde yer alan bir dram filmidir. Senaryosu Samantha DiPippo, Andrew Gernhard ve Christy O’Connor tarafından kaleme alınan Next Stop Christmas full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Lyndsy Fonseca, Chandler Massey, Erika Slezak gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel filmleri severlere tavsiye edebileceğimiz bir film olan Next Stop, Christmas Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Angie, çok fazla mesai yapan bir doktordur. Anne ve babası yakın zamanda boşandığı için son iki Noel'i kaçırmıştır. Ayrıca tatil için eve gitmek yerine iş arkadaşı Sabrina ile içki içmeye gider. Angie, kendisine Noel’de evlenme teklifi eden popüler spor yorumcusu Tyler Grant’ı reddettiğini arkadaşına anlatır ve o Noel’i geçirdiği en iyi Noel olarak hatırlar.

Bir süre sonra çocukluk arkadaşı Ben Lee ile barda karşılaşırlar ve Angie'ye kız kardeşi Kristen ve evlat edinilmesi hakkında sorular sorar. Ancak Angie, ailesiyle konuşmadığı için bu konuda hiçbir şey bilmiyordur. Eve dönerken bir bilet satıcısı ile karşılaşır ve onunla Noel'in büyüsü hakkında konuşurlar. Angie trene bindikten sonra hemen uykuya dalar ve uyandığında tren süslenmiş olarak bulur ve Tyler Grant’da oradadır. Tyler ailesiyle tanışacağı için ne kadar heyecanlı olduğundan bahsederken, Angie gerçek olduğundan emin olmak için onu öper ve sonra koşarak uzaklaşır.

Next Stop, Christmas izle filminde Angie, 2011 yılında olduğunun farkına varır ve hatırladığı son “güzel” Noel için memleketine doğru yola çıkar. Bunun bir rüya olduğuna kendini inandırırken babası George onları tren istasyonundan alır ve evlerine giderler. Angie, ertesi gün uyandığında hala evinde olduğunu fark edince şaşırır. Fantastik filmler ve Noel filmleri severlerin severek izleyeceği bir film olan Next Stop, Christmas izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın