Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
595 İzlenme
Noel’den Kaçış Yok
5.8 IMDB Puanı

Noel’den Kaçış Yok

(A mil kilómetros de la Navidad)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 42dk
Senaryo Francisco Arnal, Daniel Monedero
2021 yapımı Netflix filmi A mil kilómetros de la Navidad izle ya da Noel’den Kaçış Yok izle filmi, Alvaro Fernandez Armero tarafından yönetilen İspanya yapımı bir filmdir. Senaryosu Francisco Arnal ve Daniel Monedero isimleri tarafından kaleme alınan Noel’den Kaçış Yok full izle filmi Noel’den nefret eden bir adamın, Noel’le ilgili fikirlerini değiştirmeye çalışan bir kadınla tanışmasından sonra hayatında yaşanan komik olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tamar Novas, Andrea Ros, Mar del Hoyo, Raul Jimenez gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel’den Kaçış Yok Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Raúl isimli adam, hayatının tüm talihsizliklerinin Noel'de başına geldiği otuz yaşında, mali denetçilik yapan bir adamdır. Bu nedenle Noel şarkılarından, Çam Ağaçlarından, Yılbaşı süslerinden, Üç Bilge Adam'dan ve Noel ruhu kokan her şeyden nefret eder. Ayrıca her yıl Noel tatilini uzak bir kumsalda geçirir, ancak bu yıl patronunun başka planları vardır. Noel için ve Noel için yaşayan bir kasaba olan Valverde'deki bir nuga fabrikasını denetlemek zorunda kalır.

Bu kadar aksiliğin üzerine bir de, İsa’nın büyük yaşayan doğum sahnesi rekorunu kırmayı hayal eden köy öğretmeni Paula ile bir evi paylaşmak zorunda kalır. Noel’den Kaçış Yok izle filminde Raúl, Noel tatilini her yıl ücra bir plajda geçirse de bu kez Noel aşkıyla yanıp tutuşan bir kentin geleneksel Noel tatlısını üreten fabrikayı denetlemeye gider. Raul ve Paula arasındaki oldukça komik ve romantik bir film olan Noel’den Kaçış Yok izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.