Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
17,135 İzlenme
Not Defteri
7.8 IMDB Puanı

Not Defteri

(The Notebook)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 2sa 3dk
Yönetmen
Senaryo Jeremy Leven, Jan Sardi, Nicholas Sparks
En iyi aşk filmleri arasında yer alan The Notebook izle ya da Türkçe adıyla Not Defteri izle filmi 2004 yılında Nick Cassavetes yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Jeremy Leven ve Jan Sardi isimlerine ait olan, zamanda Nicholas Sparks’ın Notebook isimli romanından uyarlanan ABD yapımı dram ve romantik filmler türündeki Notebook Full izle filmi 11 ödül ve 7 adaylık kazanarak önemli bir başarı elde etmiştir. Not Defteri altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Gosling, Rachel McAdams, James Garner, Gena Rowlands gibi oyuncular yer almaktadır.

Kült filmler arasına yer alan Not Defteri Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Duke isimli yaşlı bir adam bir huzurevinde alzheimer hastası olan bir kadına elindeki not defterinden romantik bir hikaye okumaktadır. Hikaye ise 1940 yılında iki genç çiftin tanışmalarını ve sonrasındaki aşk hikayesi anlatmaktadır ve Duke hikayeyi anlattıkça film o yıllara geri dönmektedir. Hikaye 1940 yılında Seabrook isimli yazlık adada yaşayan Noah isimli kereste fabrikasında çalışan bir genç, ailesi ile yaz tatili için adaya gelen Allie ile bir festivalde tanışırlar ve çift bir yaz aşkına başlar. Bir sonraki gün Allie, Noah’ın evine gider ve babası ile tanışır. babası ile tanışmasından bir kaç gün sonra ise Allie’nin ailesi Noah’ı akşam yemeğine davet eder ancak Allie’nin ailesi Noah’ı begenmez ve annesi de Noah’ın maddi durumu ve giyimi yüzünden aşağılayıcı bir şekilde babası ile konuştukları sırada Noah konuşmaya şahit olur ve evi terk eder.

Noah, Allie’yi kendileri için almayı planladığı eski bir eve götürür ve evi restore edip birlikte yaşayacakları hayalini anlatır ve aynı gece o evde ilk kez sevişirler. Daha sonra Allie’nin ailesi kızları eve dönmediği için polise haber vermiştir ve Noah, Allie’yi evine bırakır. Notebook Türkçe Dublaj izle filminde eve döndüklerinde ise Allie’nin annesi bu ilişkiye karşı olduğunu açık açık Allie’ye belirtir. Daha sonra Noah ile Allie ayrılırlar ve ertesi gün tatillerini sonlandırarak evlerine geri dönerler. Noah ise haberi alır almaz evlerine gider ama kimseyi bulamaz. Allie’yi görmediği süre zarfında Noah ona her gün mektup yazar ancak mektuplar annesi tarafından fark edilince Allie’ye hiç bir zaman ulaşamaz ve 1 yılın sonunda Noah mektup yazmayı bırakır ve en yakın arkadaşı ile 2. Dünya Savaşı için askere alınırlar. Savaşta ise yakın arkadaşı Finn ölür.

Allie ise bir hastanede savaştan dönenlere yardımcı olmak için gönüllü olarak çalışamaya başlar ve burada Lon Hammond ile tanışır. Bir süre sonra onunla sevgili olurlar ve bir kaç yıl içinde evlenirler. Noah ise askerden döndükten sonra babasının evlerini sattığını öğrenir ve hayalini kurduğu terk edilmiş evi alarak onarmaya başlar. Bir gün Allie gelinlik için prova yaptığı sırada gazetede Noah’ın ilk seviştikleri evi onardığını öğrenir ve bayılır. Daha sonra Lon’dan izin alarak Seabrook’a gider ve orada Noah ile tekrar birlikte olurlar. Gelmiş geçmiş en iyi aşk filmleri arasında yer alan Notebook izle ya da Not Defteri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum