Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,549 Görüntülenme
Ölmeye Hazır Değilim
4.3 IMDB Puanı

Ölmeye Hazır Değilim

(Non mi uccidere)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Chiara Palazzolo, Gianni Romoli, Collettivo Grams
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Non mi uccidere izle ya da Türkçe adıyla Ölmeye Hazır Değilim izle filmi, yönetmenliğini Andrea De Sica’nın yaptığı İtalya yapımı bir filmdir. Senaryosu Chiara Palazzolo, Gianni Romoli, Collettivo Grams isimleri tarafından kaleme alınan Ölmeye Hazır Değilim full izle fantastik ve romantik filmler türünde yer alan bir korku filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Alice Pagani, Rocco Fasano, Silvia Calderoni, Fabrizio Ferracane gibi oyuncular rol almaktadır.

İzlemenizi tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Ölmeye Hazır Değilim Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Mirta Fossati görür görmez Robin'e âşık olmuştur, çünkü eğer olmasaydı, o zaman Robin taciz için cezasını çekecektir. Mirta, Robin'i ilk kez bağımlı arkadaş grubuyla yanından geçerken görmüştür. Mirta ve erkek arkadaşı Robin bir dağ yolunda hızlı bir yolculuk yaparlar. Robin, araba sürerken gözlerini kapatmaya karar verir ve Mirta'yı kendisine hareket etmesini söylemesi için zorlar. Tamamen şans ve Robin'in biraz ustalığıyla kurtarılan ağır hizmet aracını atlarlar. Mirta ve Robin bir araba çöplüğüne giderler ve Robin birkaç siyah tableti ısıtır ve sonrasında ikisi de aşırı dozdan ölür.

Mirta'nın babası Piero, annesi Amalia'yı teselli eder. Piero, Mirta'yı Robin'e karışmaması konusunda uyarmıştır ama şokta olan Amalia kızının öldüğüne inanamaz. Daha sonra Ölmeye Hazır Değilim Altyazılı izle filminde hikaye geriye gider ve Mirta'nın geçmişinden bazı anları yeniden yaşar. Mirta bir an kalabalığın içinde Robin'i görür, bu sırada kulüpte Mario adında bir adam Mirta'yı takıldığı için ikna eder. Bu arada bir şeyler değişir ve Mirta da bunu hisser. Mirta elinin karardığını görebilir ve hayatta kalmak için biraz kana ihtiyacı vardır. Mirta, Mario ile birlikte arabaya biner ve kendisini Luna olarak tanıtır.

Diğer tarafta ise Mario ölür ve ayrı bir olayda, Luca Bertozzi adında gizemli bir adam Mirta'nın ailesinin kapısının önünde belirir ve Benandanti örgütünden olduğunu iddia eder. Luca, Piero'ya Mirta'nın geri dönebileceğini, ancak öldüğü varsayıldığını açıklamaya çalışır. 2021 Netflix filmleri arasında yer alan Don’t Kill Me izle ya da Ölmeye Hazır Değilim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın