Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,741 Görüntülenme
Ölüler Ordusu
5.8 IMDB Puanı

Ölüler Ordusu

(Army of the Dead)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 28dk
2021 yılının en çok ses getiren filmlerinden biri olan Army of the Dead izle ya da Türkçe adıyla Ölüler Ordusu izle filmi ünlü yönetmen Zack Snyder tarafından yönetmenliği yapılmıştır. 2021 yılının en iyi Netflix filmleri izle arasında yer alan Army of Dead izle filminin senaryosu ise Zack Snyder, Shay Hatten ve Joby Harold isimleri tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı aksiyon, suç ve korku filmleri temalı Ölüler Ordusu full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Dave Bautista, Ella Purneli, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Garret Dillahunt gibi isimler kıyamet sonrası zombilerin yerleşkesi haline gelen Las Vegas’ta bulunan bir kumarhaneyi soymaya çalışmaktadır.

Zombi filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Ölüler Ordusu Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, gizli bir askeri tesisten önemli bir kargo taşıyan askeri bir konvoy, yolculukları sırasında trafik kazasına karışır ve bir süre sonra zarar gören kargonun içinden oldukça güçlü bir alfa zombi kaçar. Kargonun içinde kaçan zombi ilk olarak etraftaki askerleri öldürür ve virüsü onlara bulaştırması ile askerlerde zombiye döner ve en yakınlarında bulunan Las Vegas şehrine giderler ve ortalığı birbirine katarak neredeyse tüm şehri zombiye dönüştürürler. Hükümet yetkilileri ise askeri operasyonun müdahale konusunda başarısız olmasıyla Las Vegas’ı karantinaya almaya karar verir. Zombi virüsünün karantina ile kontrol altına alınmasının üzerinden 6 yıl geçtikten sonra ise zengin bir iş adamı ve kumarhane sahibi olan Tanaka ve yardımcısı, Las Vegas’a yapılacak olan nükleer imha operasyonundan önce bir kumarhanenin kasasında bulunan 200 milyon dolarını geri almak için bir ekip kurar.

Tanaka ilk olarak Las Vegas’lı olan ve şehri iyi bilen paralı asker Scott Ward ile anlaşır ve Scott takım kurmak için harekete geçer. Daha sonra Scott ekibine birbirinden farklı yeteneklere sahip Maria Cruz, Vanderohe, Marianne Peters, Ludwig Dieter, Mikey Guzman isimlerini bir araya getirir. Ekip daha sonra izole olan şehire girebilmek için Scott’ın şehrin dibindeki bir kampta görevli olan kızı Kate ile bir araya gelip onun yönlendirmesiyle şehre sürekli gizlice girip çıkabilen Lilly ile tanışırlar. Ancak Ölüler Ordusu izle filminde Kate’in yakın arkadaşları da çocuklarını bulabilmek için karantinada olan şehre girince o da onları bulmak için, babasının itirazlarına rağmen ekibe katılır. Şehre girdiklerinde ise ilk olarak zombi bir kaplanla karşılaşırlar ve kaplan ekipten birini yaralar. Zombilerin Alfa olanları ise kontrolü sağladıkları için kendilerine kurban verilmesi karşılığında geçişlere izin vermektedir. Bunu bilen Lilly ise ekibe son anda katılan tacizci polis memurunu yaralayarak zombilere verir ve ekip kumarhaneye doğru ilerlemeye devam eder.

Ölüler Ordusu Altyazılı izle filminde daha sonra ekip daha sonra uykuda olan zombilerin arasından zorlu bir geçiş yaparak kasaya ulaşmaya çalışırken arkada kalanlar arasında tartışma çıkar ve çıkan karışıklıkta ekipten biri ölür. Daha sonra ekip kasaya ulaşmayı başarır ve Dieter kasayı açmayla uğraşırken diğerleri kaçış planı için harekete geçer. Ancak Tanaka’nın adamı ekibin üyelerini tek tek öldürme planı yaparken dışarda bilinçli olarak nöbet tutma numarası yapar ancak kraliçe zombi ortaya çıkınca onu tuzağa düşürür ve kafasını keser. Zeus ise kraliçesinin vücudunu bulur ve kendi konakladıkları kumarhaneye getirerek içini açtıklarında bir bebeği olacağını ve onun öldüğünü fark eder. Bu duruma sinirlenen Zeus intikam almak için tüm zombileri ekibin bulunduğu kumarhaneye yönlendirir. Ekibin ise işleri daha da ters gider ve hükümet planlı olan nükleer saldırıyı öne çekmiştir ve şehirden çıkabilmeleri için sadece 90 dakikaları kalmıştır.

Ekip kasayı açmayı başarsa da zombilerin gelmesi ile ortalık savaş alanına döner ve dağılan ekip teker teker zombiler tarafından katledilirken Martin’e gelen haberle işler değişir ve Martin kasadaki hazineden vazgeçip kestiği kraliçe zombinin kafasını Tanaka’ya götürmek için planını değiştirir. Ancak Lilly ondan kafayı çalar. Kıymet sonrası ve zombi filmleri severlere özellikle tavsiye ettiğimiz Army of the Dead izle ya da Ölüler Ordusu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izleme sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın