Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,836 İzlenme
Ölümcül Labirent 1
6.4 IMDB Puanı

Ölümcül Labirent 1

(Escape Room)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen Adam Robitel
Senaryo Bragi F. Schut, Maria Melnik
Oyuncular Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Tyler Labine, Nik Dodani, Jay Ellis, Yorick van Wageningen
ABD yapımı korku filmleri arasında yer alan Escape Room izle ya da Türkçe adıyla Ölümcül Labirent 1 izle filmi Adam Robitel yönetmenliğinde 2019 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Bragi F. Schut ve Maria Melnik isimleri tarafından kaleme alınan Ölümcül Labirent 1 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Tyler Labine, Nik Dodani, Jay Ellis, Yorick van Wageningen isimleri yer almaktadır. Filmde birkac gencin ölümcül bir labirenti andıran odalardan ipuçları ile yaşam mücadelesi vermesini anlatmaktadır.

Korku filmleri severlerin zevkle izleyeceği filmlerden bir ilan Ölümcül Labirent 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, birbirleriyle farklı bir hayat tarzları olan 6 farklı gence eğlenceli gözüken bir zeka küpü verilir. Bulmacayı çözdüklerinde 10 bin dolar ödüllü bir kaçış evine gidecek olan ekipten Zoey, fizik öğrencisiyken Jason ise zengin bir tüccardır. Ekipten Ben, bir depocu ve Mike ise kamyon şoförlüğü yaparken Amanda ise bir savaş gazisidir. Ekipte bir de kaçış odası meraklısı olan Ben vardır. Bu altı kişi bir odada beklerken Ben sigara içmek için dışarı çıkmak ister ama kapı kolu elinde kalınca oyunun başladığını anlarlar. Ekip ilk iki odayı başarıyla geçer ve odanın anahtarını bulduktan sonra odalar öldürücü olmaya başlar.

Ölümcül Labirent 1 Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Danny buz dolu bir odada buzun içine düşer ve boğularak ölür. Amanda ise ters bir odada bilardo barına düşer. Jason ise bir hastane odasına benzer bir odaya girer ve bulmacayı çözmeye çalıştığı sırada Mike’a şok vererek öldürürken Ben ise odadan çıkması için gerekli panzehir yüzünden Jason’ı öldürür. Bir süre sonra ekipten sağ kalanlar odalarda buldukları kişisel eşyalardan yola çıkarak buradan sadece bir kişinin sağ olarak çıkabileceğini düşünürler. Oyuncuların kişisel hayatlarında ise Zoey bir uçak kazasından sağ olarak kurtulurken, Danny ise ölümcül bir zehirlenme tehlikesi atlatmıştır.

Amanda ise İşid’in elinden kurtulmuştur. Jason’ın hikayesi ise batan bir gemiden kurtulmasıdır. Ben ise arkadaşları ile birlikte geçirdiği bir trafik kazasından sağ kurtulan tek kişidir. Zoey bu kaçış oyunun kimin şanslı olduğunu ve en şanslı kişinin hayatta kalacağı kanısına varır. Ben üzerine gelen bir duvardan son anda kurtularak odaların yaratıcısı ile tanışır ve her yıl ortak noktaları olan insanları bir araya getirerek bu oyuncular üzerine bahisler oynandığını söyler. Yönetici Ben’i öldürmeye çalışırken Zoey yardıma yetişir ve birlikte yöneticiyi öldürürler.

Ben’in iyileşmesinden sonra sonra kendisine inanmayan polislerle birlikte binaya geri döndüklerinde ise oyunla ilgili hiçbir kanıt bulamazlar. Zoey ise duvarlarda gördüğü Çıkış Yok anlamına gelen bir yazı fark eder ve aradan birkaç ay geçmesinden sonra Ben ile buluşarak oyunda ölenlerin basit kazalarda öldüklerini gösteren gazeteleri gösterir. Kesinlikle izlemeniz gereken gerilim dolu bir gerilim filmi olan Escape Room 1 izle ya da Ölümcül Labirent 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde bedava izleyene herkese iyi filmler dileriz.