Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
863 İzlenme
Önsezi Kitabı
5.1 IMDB Puanı

Önsezi Kitabı

(The Book of Vision)
Senaryo Carlo Hintermann, Marco Saura
2020 yılında vizyona giren The Book of Vision izle ya da Önsezi Kitabı izle filmi, yönetmenliğini Carlo Hintermann’ın yaptığı gizem filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. İngiltere, Belçika ve İtalya ortak yapımı olan Önsezi Kitabı full izle filminin senaryosu ise Carlo Hintermann, Marco Saura isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Charles Dance, Lotte Verbeek, Sverrir Gudnason, Filippo Nigro, Isolda Dychauk gibi oyuncular yer almaktadır.

Önsezi Kitabı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, geleceği parlak ve umut vadeden bir doktor olan Eva, ışıltılı kariyerini geride bırakarak uzak bir üniversitede Tıp Tarihi okumaya karar verir. Sebebi ise kafasındaki düşünceleri açıklığa kavuşturmak istemesidir. Sorguladığı herşeye cevap arayan Eva, yaşadığı dünyanın doğasını, hastalıkları ve kaderiyle ilgili her konuya cevap bulmak ister.

İki farklı zaman çizgisinde geçen Önsezi Kitabı izle ya da diğer adıyla The Book of Vision izle filminde, Johan Anmuth ise rasyonalizmin yükselişi ile eski animizm biçimleri arasında sürekli bir çatışma içinde olan 18. yüzyıldan kalma bir Prusyalı doktor olarak karşımıza çıkmaktadır. Önsezi Kitabı altyazılı izle filmi, bu iki varlığın aklını karıştıran ve onları hiç bitmeyen bir girdapta harmanlayan bir el yazmasıdır.

Gerçek bir bilim dünyasından çok uzak konuları içinde barındıran The Book of Vision izle, 1800'den fazla hastanın umutlarını, korkularını ve hayallerini içinde barındırmaktadır. Dr. Anmuth ise ruhları hâlâ sayfalarda dolaşan, yaşam ve ölümün sürekli bir akış halinde birleştiği hastalarını nasıl dinleyeceğinden emindir. Anmuth ve hastalarının hikayesi, Eva'ya hayatını dolu dolu yaşaması için ilham verir, ancak hiçbir şey zamanında bitmez. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan The Book of Vision izle ya da Önsezi Kitabı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın