Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
7,516 İzlenme
Operation Mincemeat
7.0 IMDB Puanı

Operation Mincemeat

(Mincemeat Operasyonu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi See-Saw Films, Netflix
  • Film Süresi 2sa 8dk
Yönetmen
Senaryo Michelle Ashford, Ben Macintyre
2022 yılında vizyona giren Mincemeat Operasyonu izle ya da orjinal adıyla Operation Mincemeat izle filmi, yönetmenliğini John Madden’ın yaptığı ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Savaş ve dram filmleri türünde yer alan Operation Mincemeat full izle filminin senaryosu ise Michelle Ashford ve Ben Macintyre tarafından kaleme alınan ve gerçek bir hikayeden uyarlanan bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Colin Firth, Matthew Macfadyen, Kelly Macdonald, Rufus Wright gibi oyuncular rol almıştır.

Operation Mincemeat Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İkinci Dünya Savaşı sırasında iki istihbarat subayı Alman birliklerini alt etmek için bir ceset ve sahte belgeler kullanır. 1943 yılında yaşanan ve gerçek olaylardan esinlenilen bu hikayede Hitler’in Avrupa işgalini bitirmek isteyen müttefik ülkeler, Sicilya’ya bir saldırı planlar ama bu büyük işgalden ve bir katliamdan insanları kurtarmak zor gözükmektedir. İkinci Dünya Savaşı anlatıları bağlamında, Mincemeat Operasyonu'nun hikayesi, riskin çok daha yüksek olabileceği, üst düzey casusluk ve ustaca kurgunun tuhaf ve baştan çıkarıcı sinematik bir karışımıdır.

Michelle Ashford'un senaryosu birden fazla konuyu ve ruh halini birleştirir. Gergin, romantik, heyecan verici, beklenmedik şekilde komik ve şaşırtıcı bir filmdir. Başarı garantisinin hiçbir yerde bulunamayacağı bilgisine musallat olan askerlerin zengin bir insan hikayesini anlatan Operation Mincemeat izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle sitemizden izleyebilirsiniz. En iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede donmadan ve reklamsız olarak izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum