Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
12,839 İzlenme
Ortaya Karışık İlişkiler
6.0 IMDB Puanı

Ortaya Karışık İlişkiler

(Donde caben dos)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Paco Caballero, Daniel González, Eric Navarro
2021 yapımı Netflix filmi olan Donde Caben Dos izle ya da Türkçe adıyla Ortaya Karışık İlişkiler izle filmi, yönetmenliğini Paco Caballero’nun yaptığı ve senaryosunda Daniel Gonzalez ve Eric Navarro’nun imzası bulunan İspanya yapımı komedi filmleri türünde olan bir filmdir. Bir eş değiştirme kulübüne giden bir grup arkadaşın, farklı bir deneyim yaşamak için çıktıkları bu yolculukta başlarına gelen beklenmedik olayların anlatıldığı Ortaya Karışık İlişkiler full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ernesto Alterio, Raul Arevalo, Luis Callejo, Anna Castillo, Pilar Castro, Veronica Echegui gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri severler için izlemeye değer filmler arasında yer alan Ortaya Karışık İlişkiler Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Barselona’da tek bir gece sürecek ve ortak noktası arzu olan beş farklı hikaye yaşanmaktadır. Paco ve Claudia, evde en iyi arkadaşlarıyla yemek yerken, Alberto ve Marta çifti rutine alışmış ve sıkıcı bir evlilik hayatı yaşamaktadır. Yemekte Alberto ve Paco'nun yeni duygular hissetmek ve yeni deneyimler kazanmak için eş değiştirme partisine gitmek isterler, ancak Paco, Alberto'nun bazı özelliklerinden dolayı bu konuda çekimser kalır. Özgür ruhlu Clara, kuzeni Pablo ile buluşur, ancak onunla fantezisini tatmin etme hayali, kuzeninin artık sıkıcı ve gri bir işkolik olduğunu öğrenince karmaşık bir hale gelir.

Diğer tarafta ise Raúl, yalnızlıktan sıkılarak swingers kulübü Paraíso'ya girer, zafer deliği odasına girdikten sonra Víctor adında başka bir adamla tanışır. Alba ve arkadaşı Liana, Alba'nın ilk parti deneyiminden sonraki son 24 saatte yaşadıklarını hatırlamadığı bir güne uyanır. Alba nişan yüzüğünün kaybolduğunu fark eder ve önceki gece orada olduklarını öğrendikten sonra Paraíso'ya dönerler, ancak kulübün sahibiyle karşı karşıya gelirler. İkilinin neden olduğu bir skandal yüzünden içeri giremezler. Jaime ve Belén, rutini bozmak için Paraíso'ya gitmeye karar veren genç bir çifttir, ancak Belén, Miguel ve Ana'nın oluşturduğu genç çiftten etkilendiğini hissettiğinde, Jaime, Ana'nın yıllar önce onu terk ettikten sonra özlediği eski kız arkadaşı olduğunu öğrenir.

Ortaya Karışık İlişkiler altyazılı izle filminde gece yaşanan olaylar beklenmedik şekilde devam eder ve Paco, Alberto'nun Claudia'yı kendisinden daha iyi tatmin edeceği korkusuyla panik yaparken, Claudia ve Marta birbirleriyle ilgilenmeye başlar. Clara, Pablo'yu çılgın eski günlerini hatırlamasını sağlamaya çalışan garsonla aldatır. Raúl yeni bir kalp kırıklığını önlemek için her türlü ilişkiden kaçınmaya çalışsa da, Víctor Raúl'a ilgi duyar. Alba ve Liana, kulübe girmeyi başarır ve yüzüğü bulmak için kulüpte kalmaya ikna eder. Diğer tarafta sadece swinger ve şehvetli çift Sergio ve Silvia ile tanışmakla kalmaz, aynı zamanda Liana, dün gece Sergio tarafından kaydedilen bir videoyu izledikten sonra Alba'ya gerçekten Ricardo ile evlenmek isteyip istemediğini sorar.

Belén ve Miguel tüm tutkularını açığa çıkarır ve Jaime, Ana'yı sorguya çekerek ortalıktan kaybolması hakkında bir açıklama ister. Bu arada Belén ve Miguel'in ilişkilerini bilmediğini düşünür. 2021 yapımı Netflix filmi Ortaya Karışık İlişkiler izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum