Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,037 İzlenme
Örümcek Adam 3
6.2 IMDB Puanı

Örümcek Adam 3

(Spider-Man 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 19dk
2007 yılında vizyona giren Spider-Man 3 izle ya da Türkçe adıyla Örümcek Adam 3 izle filmi, yönetmenliğini Sam Raimi’nin yaptığı Örümcek Adam filmleri serisinin üçüncü filmidir. Senaryosu Ivan Raimi ve Alvin Sargent isimleri tarafından kaleme alınan Spider Man 3 izle filmi Marvel Çizgi Romanlarının Örümcek Adam karakterine uyarlanan üçüncü filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Bryce Dallas Howard, James Cromwell, Rosemary Harris, JK Simmons gibi oyuncular yer almaktadır.

Örümcek Adam 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Peter Parker, Mary Jane’e evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. İkili Central Park'ta yıldızlara bakarken, yakınlara bir göktaşı iner ve dünya dışı bir ortakyaşam, Peter'ı dairesine kadar takip eder. Peter'ın Örümcek Adam olduğunu bilen Harry Osborn, babasının ölümünün intikamını almak istemektedir. Babasının Green Goblin teknolojisini kullanarak Peter ile savaşa girer ve sonunda bayılır ve hafızasını kaybeder. Bu sırada polis, tekrar kaçmadan önce karısını ve hasta kızını ziyaret eden kaçak mahkum Flint Marko'nun peşine düşer.

Flint Marko, vücudunu saran kumla yapılan bir deneye düşer ve kumu kontrol etme ve vücudunu onunla yeniden şekillendirme yeteneği kazanarak Kum Adam olur. Bir festivalde Örümcek Adam'ı Gwen Stacy'nin hayatını kurtardığı için onurlandıran Peter, kalabalığı memnun etmek için onu öper ve Mary Jane'i kızdırır. Marko ise zırhlı bir kamyonu soyar ve Örümcek Adam'ı kolayca yendikten sonra kaçar. Peter ve May'e Marko'nun Ben amcanın gerçek katili olduğunu söyler. Peter, Marko'nun saklandığı yerden çıkmasını beklerken Örümcek Adam kostümüyle uyuduğu sırada ortakyaşam kostümü özümser. Peter daha sonra bir binanın tepesinde uyanır ve ortakyaşamın kostümünüi siyaha boyadığını ve güçlerini geliştirdiğini keşfeder.

Spider Man 3 Türkçe Dublaj izle filminde Örümcek Adam metro tünelinde Marko'yu bulur ve onunla yeniden savaşır. Peter suyun Marko'nun zayıf noktası olduğunu fark eder ve bir boruyu deldikten sonra Marko'yu çamura çevirir ve suyu serbest bırakır. Peter'ın değişen tavrı, eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler alan kariyerinde mücadele eden Mary Jane'i kendinden uzaklaştırır. Harry ile hassas bir anı paylaşır ama pişmanlık içinde ayrılır. Babasının gördüğü bir halüsinasyon tarafından yönlendirilen Harry, hafıza kaybından kurtulur ve Mary Jane'i Peter'dan ayrılmaya zorlar.

Mary Jane, Örümcek Adam 3 izle filminde Peter'a başka birini sevdiğini söyledikten sonra, Harry, Peter ile karşılaşır ve o kişi olduğunu iddia eder. Ortakyaşamın etkisi altında, Peter daha sonra bu konuda Harry ile yüzleşir ve ona babasının onu asla sevmediğini söyler. Daha sonra Peter rakip fotoğrafçı Eddie Brock’un sahte fotoğraflar ile Örümcek Adam’ı bir suçlu gibi göstermesine sinirlenir. Bunun üzerine J. Jonah Jameson, Brock'u kovar ve Peter'ı fotoğrafçı kadrosuna dahil eder. Daha sonra Peter, Gwen'i Mary Jane'in çalıştığı caz kulübüne getirir ve onu kıskandırmak için Gwen ile Mary Jane'in dans eder.

Bunu fark eden Gwen, Mary Jane'den özür diler ve oradan ayrılır. Mary Jane'e vurduktan sonra Peter, ortakyaşamın onun karakterini bozduğunu fark eder. Daha sonra bir kilisenin çan kulesine etrafı izlerken yüksek tiz seslerinin yaratığı zayıflattığını fark eden Peter, ortakyaşamı ortadan kaldırır. Ancak, onu takip eden Brock, ortakyaşamın yeni ev sahibi olur. Daha sonra Brock, Mary Jane'i kaçırır ve onu rehin alır. Harry, Peter'a yardım etmeyi reddettikten sonra, Harry'nin adamı sonunda Harry'ye Norman'ın ölümü hakkındaki gerçeği ve bunun Peter'ın hatası olmadığını söyler.

Brock ve Marko, Peter'ı sıkıştırırken, Harry, Peter'a yardım etmek ve Mary Jane'i kurtarmak için Green Goblin teknolojisiyle gelir. Peter daha sonra ortakyaşamın zayıflığını hatırlayarak, sonik bir saldırı oluşturmak için metal boruları toplar. Bu sayede ortakyaşamdan Crock’tan ayrılır. Spider Man filmleri serisinin üçüncü filmi Spider Man 3 izle ya da Örümcek Adam 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum