Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,245 İzlenme
Otel Transilvanya 2
6.7 IMDB Puanı

Otel Transilvanya 2

(Hotel Transylvania 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 29dk
Senaryo Robert Smigel, Adam Sandler
Hotel Transylvania filmleri serisinin ikinci filmi olan Otel Transilvanya 2 izle filmi 2015 yılında Gendy Tartakovsky yönetmenliğinde vizyona girerken senaryosu ise Robert Smigel ve Adam Sandler tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı animasyon filmi olan Otel Transilvanya 2 izle filmi aile ve komedi filmleri türünde olup serinin ikinci filmi olma özelliğini taşımaktadır. İlk filmdeki olaylardan sonra Johnny ve Mavis’in Dennis adında vampir güçleri olmayan bir bebekleri vardır ve bu durum dedesi Drakula’yı endişelendirir ve torununu da vampir yapmak ister. Filmin karakter seslendirmeleri ise Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon, Fran Drescher, Rob Riggle, Sadie Sandler, Jonny Solomon, Luenell, Chris Parnell, Jon Lovitz ve birçok ünlü isim tarafından seslendirilmiştir.

Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Johnny ve Mavis nişanlıdır ve Drakula’nın izin vermesinden sonra evlenirler. Bir süre sonra ise dünya canavarların var olduğunu öğrenir. Aradan geçen bir yıl sonunda ise çiftin Dennis adında bebekleri dünyaya gelir. Yıllar geçtikçe Dennis insan gibi büyümesini sürdürür ve dişleri bile henüz çıkmamışken bu durum Drakula’nın zoruna gider ve torunu Dennis’in vampir olmadığı kanısına varır. Mavis ise Otel Transilvanya’da Dennis’in sağlıklı bir yaşama sahip olamayacağını ve başına gelebilecek tehlikeli şeyler olabileceğinden endişelenerek Johnny’nin eskiden yaşadığı California’ya taşınmayı düşünür. Drakula ise bu taşınma işine onay vermez. Mavis ve Johnny birlikte Johnny’nin ailesini ziyarete gider. Bunu fırsat bilen Drakula ise torunu Dennis’i vampir yapmak için diğer canavar arkadaşlarını çağırır.

Drakula’nın Dennis’i vampire dönüştürebilmek için yaptığı her girişim başarısız olur. Mavis ise insan dünyasının keyfini sürerken Johnny onu daha rahat hissetmesi için insan ve canavar olan çiftleri bir cadılar bayramı partisine davet eder. Bu partinin ilerleyen saatlerinde Mavis oğlu Dennis ile ilgili fikirlerini Johnny’ye söyler. Aynı zamanda Drakula ise çocukken gittiği bir vampir kampına Dennis’i götürür. Kampa vardıklarında ise eskisi gibi olmadığını fark eden Drak sinirlenir ve Dennis’in vampir olmadığını kendine konduramaz ve geç dişi çıktığını düşünerek onu yarasa olacağını umar ve çatıdan aşağı atar. Çatıdan aşağı düşerken dönüşmeyen Dennis’i son anda uçarak kurtarır. Drakula’nın davranışları ise başkaları tarafından videoya çekilir ve internete yüklenir. Bu görüntüler ise kısa süre için Mavis ve Johnny’ye ulaşır.

Mavis ve Johnny bu olaya sinirlenir ve Otel Transilvanya’ya geri dönerler. Otele geldiklerinde ise diğer canavarlar tarafından Drakula’nın Dennis’in vampir olmadığını hazmedemediğini söylerler. Drakula ile yüzleşen Mavis ona Dennis’in doğum günü partisinden sonra Otel Transilvanya’dan taşınacaklarını söyler ve aralarında kırıcı bir konuşma geçer. Doğum günü partisine ise Drakula’nın babası Vlad’da davetlidir ve insanlardan diğerlerinden daha fazla nefret eden Vlad için diğer insan davetlilerden canavar kılığına girmeleri istenir. Otel Transilvanya filmleri serisinin ikinci filmi olan Otel Transilvanya 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.