Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,304 İzlenme
Our Ladies
6.7 IMDB Puanı

Our Ladies

(Kutsal Kızlar)
Senaryo Michael Caton-Jones, Alan Sharp, Alan Warner
2019 yılında vizyona giren Our Ladies izle ya da Türkçe adıyla Kutsal Kızlar izle filmi, yönetmenliğini Michael Caton-Jones’un yaptığı İngiltere yapımı bir filmdir. Alan Warner' a ait olan The Sopranos isimli romandan uyarlanan Our Ladies full izle filminin senaryosu ise Alan Sharp ve Michael Caton-Jones birlikte yazmışlardır. Komedi ve dram filmlerinde yer alan yetişkin filmi olan Kutsal Kızlar izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tallulah Greive, Abigail Lawrie, Rona Morison, Sally Messham, Marli Siu, Eve Austin isimler yer almaktadır.

Our Ladies Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, batı İskoç Dağlık Bölgesi'ndeki küçük bir kasaba olan Fort William'daki Katolik okulu öğrencisi olan beş kız öğrencisinin hikayesi anlatılmaktadır. Lösemi hastası olan Orla, yerel ve dandik bir grubunun solisti Kylah, Chell, babasının ölümünü hala unutamayan ve yoksul bir kız olan Fionnula ve grubun lideri olan Manda isimli yakın arkadaş grubu, okulun koro yarışması için şehre giderler.

Koro yarışmasında yarışmak için Edinburgh'a okul gezisine giderler, ancak kızların amacı kazanmaktan daha çok parti yapmak, içki içmek ve rastgele tanıştıkları erkeklerle takılmaktır. Ayrıca kızların bastırılmış cinsel duyguları ve seks hakkındaki merakları da bu geziyi onlar için daha da ilgi çekici hale getirmektedir. 1996 yılında geçen Our Ladies izle ya da Kutsal Kızlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın