Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,698 İzlenme
Özgürlüğün Elli Tonu
4.5 IMDB Puanı

Özgürlüğün Elli Tonu

(Fifty Shades Freed)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Perfect World Pictures
  • Film Süresi 1sa 45dk
Yönetmen James Foley
Senaryo E.L. James, Niall Leonard
E.L. James’in Fifty Shades Freed izle isimli romanından uyarlanan ve Grinin Elli Tonu izle ile Karanlığın Elli Tonu izle filmlerin devamı olan ve üçüncü film olarak Özgürlüğün Elli Tonu izle 2019 yılında James Foley yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı romantik dram türündeki Özgürlüğün Elli Tonu izle filminin başrollerinde ise Dakota Johnson ve Jamie Dornan isimleri yer alıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yeni evli çift Christian ve Ana, şirkete hırsız girdiği haberini aldıktan sonra balayını bırakıp ve eve dönerler. Çalınan eşyalar ise şüpheli olarak Jack Hyde’ı göstermektedir. Bu olaydan sonra Christian ise Ana’ya güvenlik ekibi tahsis eder ve yeni bir ev alarak onu şaşırtır. Ancak ev için tutulan mimar Gia, Christian'la flört edince Ana sinirlenir. Ana bu durumun devam etmesi durumunda Gia’yı kovacağını söyler. Christian bir iş seyahatine gittiğinde Ana’ya evde kalmasını söyler ancak Ana, Kate ile bir şeyler içmek için buluşur. Kate ise Christian’ın abisi Elliot ile sevgilidir.

Mimar Gia ise Elliot'un ortağıdır. Ana sünün sonunda eve dönünce evde Jack Hyde ile karşılaşır ve güvenlik Jack’i yakalar ve tutuklanır. Ana, Christian'ı aşırı kontrolcü olmakla suçlar ve daha fazla özgürlük ister. Bir süre sonra Christian, Kate, Elliot, Mia ve José'yi yanına alarak Ana’ya sürpriz yapar. Elliot burada Kate’e evlenme teklifi eder ve Gia'nın Elliot'a yüzük seçmek için yardım ettiği ortaya çıktı. Özgürlüğün Elli Tonu izle filminde bir zaman sonra Ana hamile olduğunu öğrenir ve işler karışır. Christian, farklı planları olduğu için bu hamilelik durumundan rahatsız olur. Bir gece Ana, Christian'ın telefonunu karıştırır ve başka kızlarla mesajlaşmalarını bulur ve deliye döner. Bu sırada Jack Hyde, kefaletle serbest bırakılır ve Christian'ın kaçırılan kız kardeşi Mia için 5 milyon dolar fidye ister.

Ana, ise parayı çekmek için bankaya gidince banka müdürü şüphelenir ve Christian'ı arar. Bu durumda Christian, Ana'nın onu terk ettiğini düşünür. Hyde, Ana'ya ara sokağa park edilmiş bir arabaya binmesini ve telefonunu şoföre vermesini ister. Ana, banka müdürünün telefonunu alıp kendi telefonunu para çantasına koyarak Hyde'ı kandırır. Hyde, Ana'ya saldırır ve karnını tekmeleyince Ana silahı çıkarıp bacağından vurur. Ana’nın telefonunu takip eden Christian ve güvenlik ekibi gelir ve Hyde'ı yakalar. Grininin Elli Tonu izle filminin devamı olan Özgürlüğün Elli Tonu izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle dil seçenekleriyle 4K Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz olarak donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın