Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
6,752 Görüntülenme
Paralel Anneler
7.1 IMDB Puanı

Paralel Anneler

(Parallel Mothers)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi El Deseo
  • Film Süresi 2sa 3dk
Kategori
2021 yılında vizyona giren Parallel Mothers izle yada Türkçe adıyla Paralel Anneler izle filmi, senaristliğini ve yönetmenliğini Pedro Almodóvar’ın yaptığı bir filmdir. İspanya yapımı dram filmleri türünde yer alan Paralel Anneler full izle filmi hastanede tanışan bekar ve tesadüfen hamile kalan iki kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Penélope Cruz, Aitana Sánchez-Gijón, Israel Elejalde, Julieta Serrano, Rossy de Palma gibi oyuncular yer almaktadır.

Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Paralel Anneler Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, fotoğrafçı Janis Martinez, ünlü adli arkeolog Arturo ile bir fotoğraf çekimi yapar. Ona vakfının, büyük büyükbabasının ve köyden diğer erkeklerin İspanya İç Savaşı sırasında öldürülüp gömüldüğü kendi köyündeki toplu mezarın kazılmasına yardım edip etmeyeceğini soruyor. Arturo, vakfı ile davayı incelemeyi kabul eder. Daha sonra Janis ile birlikte uyurlar ve Janis hamile kalır. Eşi kemoterapi gören ancak Janis ile birlikte olmak isteyen Arturo'nun isteklerine karşı, bebeği tutup tek başına büyütmeye karar verir.

Janis daha sonra annesinin eşlik ettiği Paralel Anneler Altyazılı izle filminde genç bekar bir anne olan Ana ile bir hastane odasını paylaşır ve aynı anda doğururlar. Her iki bebek de değerlendirme için tutulduktan sonra Janis ve Ana kendi yollarına gider. Janis ve Ana, bebeklerinin gelişimi hakkında birbirlerini bilgilendirmek için iletişim halinde kalırlar. Arturo bir gün bebek Cecilia'yı görmek ister ve bebeğin kendisinden olduğuna inanmadığını itiraf ederek garip bir şekilde tepki verir. Janis, Cecilia'nın biyolojik annesi olmadığını ortaya çıkaran bir annelik testi yapar, ancak bunu kimseye söylememeye karar verir.

Aylar sonra Janis, evinin yakınındaki bir kafede çalışan Ana ile karşılaşır ve annesi yolda oyunculuk yapmak için ayrıldıktan sonra Ana, kendi başının çaresine bakmak için annesinin evini terk eder. Daha sonra Janis, Ana'yı evine davet eder ve burada Ana, bebeği Anita'nın beşik ölümü yaşadığını gözyaşları içinde anlatır. Janis, Anita'nın onun ve Ana'nın bebeklerinin hastanede değiştirildiğine dair şüphelerini doğrulayan bir fotoğrafını ister. Janis daha sonra Ana'ya yatılı hizmetçi olarak ev ve Cecilia'yı bakması için iş teklif eder. Annelik testi için olduklarını söylemeden Ana ve Cecilia'dan tükürük örnekleri toplar ve sonuçları Cecilia'nın Ana'nın kızı olduğunu doğrular.

Ana daha sonra hamileliğinin sınıf arkadaşlarının toplu tecavüzünün sonucu olduğunu ve babasının olumsuz basının dikkatini çekmemesi için sessiz kalması için baskı yaptığını ortaya çıkarır. Janis ve Ana da sıradan bir fiziksel ilişki kurarlar, ancak Janis, ondan daha fazlasını isteyen Ana'ya tam olarak bağlı olamaz. Parallel Mothers izle yada Paralel Anneler izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın