Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
6,123 Görüntülenme
Pasifik Savaşı 2
5.6 IMDB Puanı

Pasifik Savaşı 2

(Pacific Rim Uprising)
Senaryo Travis Beacham, Emily Carmichael, Steven S. DeKnight
2018 yılında vizyone giren Pacific Rim: Uprising izle ya da Türkçe adıyla Pasifik Savaşı 2 izle filmi, yönetmenliğini Steven S. DeKnight’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu yönetmen DeKnight ile Emily Carmichael, Kira Snyder ve TS Nowlin tarafından kaleme alınan Pasifik Rim 2 izle filmi aksiyon, macera ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. 2013 yapımı Pasifik Savaşı 1 izle ve Pacific Rim filmleri serisinin ikinci filmi niteliğinde olan filmin oyuncu kadrosunda ise John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Adria Arjona, Zhang Jin, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Burn Gorman gibi oyuncular yer almaktadır.

Pasifik Savaşı 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 10 yıl önceki savaştan sonra 2035 yılı Prekürsörler tarafından yaratılan boyutlar arası portalın kapatıldığı yıldır. Stacker Pentecost'un oğlu olan eski Jaeger pilotu Jake Pentecost, karaborsada Jaeger parçalarını çalıp satarak geçimini sağlar. Parçalanmış bir Jaeger'ın güç çekirdeğinin bir kısmını on beş yaşındaki Jaeger meraklısı Amara Namani'nin gizli atölyesine kadar takip ettikten sonra, ikisi de Amara'nın yaptığı küçük, tek pilotu arasındaki bir tartışmanın ardından Pan Pasifik Savunma Kolordusu tarafından yakalanır. Jaeger Scrapper, Jake'in kız kardeşi ve PPDC Genel Sekreteri Mako Mori, hapishaneden kurtulması için onu PPDC'ye eğitmen olarak geri dönmeye ikna eder ve Amara’yı da eğitmesini ister.

Shatterdome'a ​​gelen Jake, eski yardımcı pilotu Nate ile Jaeger programı öğrencilerini eğitmeye başlar. Pasifik Savaşı 2 İsyan izle filminde Nate ve Mako, Jaeger programının Shao Corporation'ın Shao Liwen ve Dr Newton 'Newt' Geiszler tarafından geliştirilen Jaeger dronlarını seri üretmeyi teklif eden yeni drone programı tarafından tehdit edildiğini öğrenir. Mako, Sidney'deki konsey toplantısında dronların onayını belirlemek için değerlendirme yapacağı sırada, Obsidian Fury olarak bilinen haydut Jaeger ve Gipsy Avenger, Jake ve Gipsy Avenger ile bir tartışma sırasında öldürülür. Ölümü, konseyin dronları derhal yetkilendirmeye ve görevlendirmeye sevk eder. Obsidian Jaeger ise okyanusa kaçar.

Bilim kurgu ve aksiyon filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 2018 yapımı Pacific Rim 2 Uprising izle yada Pasifik Savaşı 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi bilim kurgu filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın