Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,074 Görüntülenme
Pig
6.9 IMDB Puanı

Pig

(Domuz)
Senaryo Vanessa Block, Michael Sarnoski
2021 yılında vizyona giren Pig izle filmi, senaryosu ve yönetmenliğini Michael Sarnoski’nin üstlendiği ABD yapımı bir dram filmidir. Başrollerinde Nicolas Cage, Alex Wolff ve Adam Arkin isimlerinin yer aldığı Pig full izle filmi, yer mantarı toplayıcısı olan bir adamın kendisine eşlik eden domuzunun çalınmasıyla eski hayatına dönmek zorunda kalan bir adamın hikayesini anlatmaktadır.

Nicolas Cage’in en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterildiği Pig Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Robin Feld isimli adam Portland'da yaşayan yer mantarı toplayıcılığı yapmaktadır. Sessiz ve uçsuz bucaksız bir ormanda bir kulübede yaşarken, ödüllü domuzunun yardımıyla yer mantarı toplar. Rob’un topladığı yer mantarları, lüks restoranlara malzemeler tedarik eden deneyimsiz bir tedarikçi olan Amir'e satar. Bir gece, Rob domuzunu çalan adamlar tarafından saldırıya uğrar ve başka bir mantar toplayıcısı tarafından suçlu olduklarından şüphelenilen bir grup uyuşturucu bağımlısını bulması için Amir’den yardım ister.

Rob ve Amir, Pig Altyazılı izle filminde Portland'a gider ve Rob'un eski bir arkadaşı olan Edgar’ın yönettiği yeraltı dövüş çetesine sızar. Bir gün sonra Amir bir şef olarak Rob'a olan hayranlığını dile getirir ve en mutlu zamanlarının Rob'un restoranında bir akşam yemeğinden sonra, annesinin intihar ettiğini söyler. Edgar'ın planıyla Rob, Amir'den şık bir restoranda kendilerine rezervasyon yaptırır. Daha sonra Rob eski karısı Lori ile yaşadığı evi ziyarete gider. Gittikleri şık restoranda Rob, eski bir aşçı olan Derrick ile buluşur. Kurdukları plana göre Amir’in babasının zengin biri olduğu hikayesini duyunca Derrick, domuzun çalınmasının arkasında Darius’un olduğunu itiraf eder. Rob, Darius'a gitmeden önce Amir'le olan işbirliğini bitirir ve sonrasında Darius, domuz karşılığında Rob’a 25.000 dolar teklif eder. Ayrıca Rob'u peşini bırakmazsa domuzu öldürmekle tehdit eder.

Rob daha sonra yer mantarı için domuzuna ihtiyacı olmadığını, ancak onu sevdiği için geri istediğini belirtir ve Amir ile birlikte Darius'un evine gider. Domuzunu geri almak için Amir'den bir eşya listesi ister ve Rob ve Lori'nin kişisel koleksiyonundan bir şişe şarap da dahil olmak üzere özel malzemeler getirtir. Darius'un evine girmeden önce Rob, yıllar önce restoranında Darius ve karısı için hazırladığı yemek ve şarap hazırlığının aynısını yapar. Daha sonra Darius’u takip eder ve hırsızlık için tuttuğu uyuşturucu bağımlısı serserilerin domuzu yanlış kullandığını ve ölümüne neden olduğunu öğrenir.

Rob’un üzüntüsünden sonra Amir pişman olur ve Rob'u ormandaki evinin yakınlarında bulunan lokantaya götürür. Amir'in bu davranışına rağmen Rob onunla ortaklığa devam eder. Muhteşem bir dram filmi olan Pig izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum