Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,740 İzlenme
Prisoners of the Ghostland
4.2 IMDB Puanı

Prisoners of the Ghostland

(Hayalet Ülkenin Tutsakları)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Patriot Pictures
  • Film Süresi 1sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Aaron Hendry, Reza Sixo Safai
2021 yılında vizyona giren Prisoners of the Ghostland izle ya da Türkçe adıyla Hayalet Ülkenin Tutsakları izle filmi Sion Sono yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılırken, Aaron Hendry ve Reza Sixo Safai isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınmıştır. ABD yapımı aksiyon, korku ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Ghostland’ın Tutsakları izle filminin oyuncu kadrosunda ise Nicolas Cage, Sofia Boutella ve Bill Moseley gibi oyuncular yer almaktadır. Prisoners of the Ghostland türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kovboy gibi giyinen belediye başkanı beyaz bir erkek olan Vali, hayali bir samuray kasabasını yönetir. Valinin torunu Bernice, iki arkadaşıyla birlikte evden kaçar. Ancak kısa süre sonra ürkütücü hayaletlerin onu esir aldığı gizemli bir hayaletler diyarına düşer.

Hayalet Ülkenin Tutsakları Türkçe Dublaj izle filminde Vali, suçlu bir adam olan Hero'ya, Bernice'i Ghostland'den geri getirmesini söyler. Hero ise valinin hapse attırdığı adamlardan biridir ve suçu ise banka soymaya teşebbüs etmek ve üç veznedar, iki güvenlik görevlisi, emekli bir donanma albay, bir anne ve P29'lu küçük oğlunu öldürmekle suçlanmaktadır. Vali, Kahraman Bernice'i sağ salim, zarar görmeden geri getirirse serbest bırakacağını şart koşar. Hero bu teklifi isteksizce kabul eder ve Vali ona giymesi için mekanik bir deri takım verir. Kıyafetin özelliği, her bir kolunun bir patlayıcı cihazla donatılmış olmasıdır. Bu cihazlar, çaresiz bir kadına zarar vermek isteyen bir erkeğin dürtüsünü algılayabilen bir nöro sensöre bağlıdır ve tespit edilirse, alarmlar çalar ve dikkate alınmazlarsa patlama meydana gelir ve Hero’nun vücuduna zarar verir.

Prisoners of the Ghostland altyazılı izle filminde kıyafetin mekanizması, Hero'nun Bernice'e zarar vermeye veya istismar etmeye çalışmaması için bir güvenlik önlemi olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu sistemin kilidi ancak Vali'nin boynuna taktığı özel bir anahtarla açılabilir. Bütün bunlara ek olarak, eğer Hero beş gün içinde Bernice ile birlikte dönmezse, patlayıcı bir anda patlayacaktır. Böylece Vali, Hero'nun özgür bir adam olarak gitmek istiyorsa, görevlerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi anlamına gelir. Hero ise çok fazla vakit kaybetmeden Ghostland'e girer. Valinin yardımcısına göre, samuray kasabasının dışında, kötülüğün hüküm sürdüğü bir otoyol uzanıyordu. Otobanda hız yapan kişi gizemli bir şekilde Ghostland'e veya Area 244'e çarptı. Evinden bir araçla kaçmaya çalışan ve Ghostland'de mahsur kalan Bernice'in durumunda da benzer bir duruş gözlemlendi. Hero da aynısını yaptı ve böylece yasak topraklara girdi.

Ghostland'de kabilenin lideri Enoch, Hero'ya oradan kaçmanın imkansız olduğunu söyler ve sadece bir kişi hayatta kalabilir, ancak yine de oradan dışarı çıkamaz. Hero, Bernice'i samuray hayaletlerinden kurtarmak için Hero, kasıtlı olarak alarmı tetikler ve patlayıcılar, Hero'nun sağ kolunu yaralar. Korku ve bilim kurgunun bir arada olduğu Prisoners of the Ghostland izle ya da Hayalet Ülkenin Tutsakları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.