Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
470 İzlenme
Profesör
6.7 IMDB Puanı

Profesör

(The Professor)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Global Road Entertainment
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Wayne Roberts
Profesör izle filmi 2018 yılında Wayne Roberts yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu da Wayne Roberts’ın kaleme aldığı The Proffesor izle filmi ABD yapımı olup dram ve komedi filmleri türünde yer almaktadır. Profesör hd izle filminin oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Zoey Deutch, Danny Huston, Rosemarie DeWitt gibi oyuncular rol almaktadır.

Başrolünde Johnny Depp’in yer aldığı ve kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Profesör Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, profesör Richard Brown, doktorunun ofisindeyken ona akciğerlerinde, vücuduna yayılmış ve terminal olan ileri evre 4 kanseri olduğu söylenir. Yaşam beklentisi doktor tarafından tedavisiz altı ay olarak belirlenirken, agresif ve ağrılı kanser tedavisi ile 12-18 aya kadar uzayabilir. Richard bu haberle harap olur, kendine karşı sözlü tiradlarda kendini taciz ediyor ve sanki duygusal bir şaşkınlık içindeymiş gibi kasabada ve kampüste yürümektedir. Akşam yemeği için eve giden Richard, karısı Veronica'ya ve tek kızı Olivia'ya kötü haberi vermeye ve onları en kötüsüne hazırlamaya karar verir. Akşam yemeği sohbeti beklenmedik bir hal alır; kızı lezbiyen olduğunu açıklar ve bir sevgili edindiğini söyler.

Veronica, kızının, Olivia'nın yemek odasından dışarı fırlamasına neden olan, annesinin destek eksikliğinden dolayı üzüldüğü bir aşamadan geçtiği için reddeder. Richard'ın karısıyla ilişkisi sorunludur ve Veronica, Richard'ın fakir bir koca olduğu ve Richard'ın İngilizce bölümünde görev yaptığı kolejin dekanı olan bir sevgili edindiği gerçeğiyle yüzleşir. Yemek masasında herkes tartışırken, Richard haberi bozmaz; Veronica ona ne söyleyeceğini sorduğunda, biftekleri fazla pişirdiğinden endişelendiğini söyler. Ertesi gün kampüste Richard, öğrencilerine hayatı dolu dolu yaşamanın aciliyetini anlatmaya başlar. Sınıfta yüzeysel olarak gözlemlediği bir dizi klişeyi eleştirir ve yalnızca kolay iyi notlar almak için orada olduğunu düşündüğü veya arkadaş canlısı bir fakülteden kozmetik faydalar elde etmek için orada olduğunu düşündüğü öğrencileri ayıklamaya başlar.

Potansiyel sınıf öğrencilerinin yarısından fazlasının ilgilerini çekmediği için sınıftan ayrıldıktan sonra, Richard'ın ortodoks olmayan düz konuşma versiyonuna ilgi duyan bir çekirdek öğrenci grubu kaldı. Sınıfa ve Richard'ın alışılmışın dışındaki yeni tavrına bağlı kalmaya karar verirler. Kalan öğrenciler arasında, her ikisi de farklı bölümlerde fakülte üyesi olduğu için amcasıyla olan tüm farklılıklarına hayran olduğu anlaşılan kolej dekanının yeğeni var. Richard, bölümünün başkanı olan arkadaşı Peter Matthew'dan acil bir tatil ayarlamasını ister. Başkan ona bu kadar kısa sürede bunun imkansız olduğunu söyler ama Richard ona baskı yapar. Johnny Depp hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Professor izle ya da Türkçe adıyla Profesör izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın