Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,905 İzlenme
Project Power
6.0 IMDB Puanı

Project Power

(Proje)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 53dk
Süper Kahraman temalı filmler arasında yer alan ve 2020 yılında vizyona giren Project Power izle filmi Henry Joost ve Ariel Schulman yönetmenliğinde ve senaristliği Mattson Tomlin tarafından yazılan aksiyon ve bilim kurgu filmleri kategorisinde yer alan ABD yapımı süper kahraman filmidir. Proje full izle filminin oyuncu kadrosunda Colson Baker, Rodrigo Santoro, Amy Landecker, Allen Maldonado, Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt ve Dominique Fishback gibi oyuncular yer almaktadır.

Project Power Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, uyuşturucu satıcılarından oluşan bir gruba nereden geldiği belli olmayan bir hap yollanır. Bu haplar ise kullanan kişiye bir kaç dakikalığına kişiliklerine göre değişen süper güçler sağlamaktadır. Birkaç hafta sonra torbacılardan biri olan Newt’in kuzeni müşterileri tarafından saldırıya uğradığı sırada polis memuru Frank tarafından kurtarılır. Frank Shaver’de aslında onun düzenli müşterilerinden biridir ve güç haplarını kullanarak suçlularla mücadele etmektedir. Newt’in ölümünden sonra Shaver ve Newt’in kuzeni onun katillerini aramak için birlikte iz sürmeye başlarlar. Aslında bu güç haplarının da kaynağını öğrenmek istemektedir.

Bazı torbacıların ve onlara güç hapı sağlayanları yakaladıktan sonra sonunda bu hapı test etmek için deneklerin izlendiğini keşfederler. Proje izle filminde Art ve Robin ise Biggie'yi bir maç sırasında stadyum yakınlarında güç hapının özelliklerini sergilerken bulurlar ve Biggie’yi yakaladıktan sonra ondan bir geminin yerini öğrenirler. Bir süre sonra Frank’de bu barın yerini bulur ve baskın yapar ve Art’ı tutuklayıp amirlerine haber verir. Art ise Frank’e geminin yerini söyleyerek güç hapının asıl kaynağının Tracy olduğunu söyler ve amirlerinin de aslında ilacı üretenlerden emir aldığını açıklar.

Gemiye sızmak için plan yaparlar ve Frank ile Robin bir şekilde gemiye sızarak yaşanan olaylara son vermenin peşine düşerler. Bilim kurgu ve aksiyon filmleri severlere tavsiye ettiğimiz Proje izle ya da Project Power izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.