Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
652 İzlenme
Ray Donovan
7.1 IMDB Puanı

Ray Donovan

(Ray Donovan: The Movie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Mark Gordon Company
  • Film Süresi 1sa 40dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Hollander, Liev Schreiber
2022 yılında vizyona giren Ray Donovan: The Movie izle ya da Ray Donovan izle filmi, yönetmenliğini David Hollander’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Suç ve dram filmleri türünde yer alan Ray Donovan full izle filmi, Ray Donovan dizisinin 7. sezonundan sonra olan olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise dizinin de başrol oyuncusu olan Liev Schreiber ve Eddie Marsan, Dash Mihok, Pooch Hall gibi oyuncular yer almaktadır.

Ray Donovan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bu kez filmde Ray'in çalkantılı geçmişi inceleniyor ve onunla babası Mickey arasındaki önemli bir olay örgüsü anlatılıyor. Uzun süredir devam eden birçok sorunun cevabını veren, Filmde, Ray'in geçmişinden bazı önemli boşlukları dolduran filmde, Donovan ailesinin henüz netleşmediği ve burada zafere yer olmadığı, sadece bazı lekelerin asla yıkanamayacağına dair bir hatırlatma vardır.

Dizinin yedinci sezonunun son bölümünden önemli sahneyle giriş yapan Ray Donovan filmi izle, Donovan kardeşleri Ray, Terry, Bunchy ve Daryll ile evde babalarını anmaktadır. Ancak bu buluşma Ray'i cezalandıran öfkeli Bridget tarafından kesintiye uğrar. Ray şaşkına döner ve sessizliği, tercih eder ve biraz düşündükten sonra gece geç saatlerde evden ayrılır. Bu arada, Ray'in babası Mickey değerli belgelerle dolu bir evrak çantasına sahiptir ve onları kârla satmaya çalışır. Bir randevuya giderken oğlunun onu izlediğini fark etmez. Ancak, Mickey'nin bağlantıları Ray'in üzerine atlar ve saldırganların öldürüldüğü bir kavga başlar.

Ağır yaralanan Ray Donovan izle, babası oğluna bakarken silahını Mickey'e doğrultur. Ancak silah boştur, mesajı alan Mickey, Ray'den uzaklaşır ve para için evrak çantasındaki belgeleri çevirmeye can atan Mickey, daha sonra Sullivans'ı arar ve onları istediği fiyatın yüzde yirmi beşine geri satmayı teklif eder. Ray Donovan ise suça babasının izniyle ilk deneyimini yaşamaya başlamıştır. Mahallede film çeken varlıklı bir Hollywood yapımcısı Ezra Goldman ile tanışır ve yapımcıdan koruma talep edebileceğini fark eden Mickey, Ezra ve filminin başrol oyuncusu Sean Walker ile arkadaş olur.

İkincisi, Mickey'nin otantik kişiliğinden hemen hoşlanmaya başlar. Sevilen dizi Ray Donovan’ın yedinci sezonunun devamı niteliğinde olan Ray Donovan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın