Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

6,216 İzlenme
Recep İvedik 1
4.7 IMDB Puanı

Recep İvedik 1

(Recep İvedik)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Aksoy Film, Özen Film
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne, Mehmet Ali Bayhan, Sahan Gökbakar
2008 yılında vizyona giren yerli film Recep İvedik 1 izle filmi Togan Gökbakar yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılmıştır. Senaryosu Serkan Altunigne ve Şahan Gökbakar tarafından yazılan bir kurgu karakter olan Recep İvedik full izle filmi Türk yapımı olup komedi filmleri türünde yer almaktadır. Film, Yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim etmek için gitti Antalya’da bir otelde çocukluk arkadaşıyla karşılaşan ve onu geri kazanmak isteyen kültürsüz ve kaba bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Recep İvedik filmleri serisinin ilk filmi olan Recep İvedik 1 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Fatma Toptaş, Tuluğ Çizgen, İsmail Hakkı Ürün, Vural Buldu, Hakan Akin, Lemi Filozof gibi oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 1 izle filminin konusuna gelirsek, Recep İvedik oldukça kaba ve genel olarak çok fazla saldırganlık gösteren ve sürekli sinirli olan, ancak özünde iyilik olan, iri yapılı ve ürkütücü bir görünüme sahip bir adamdır. Bir gün küçük arabasıyla yolda giderken bir adamın cüzdanını düşürdüğünü görür ve cüzdanı almak isteyen başka biriyle kavga eder. Daha sonra cizdanın sahibinin Antalya’da lüks bir otelin sahibi olduğunu öğrenir. Daha sonra cüzdanı otel sahibine bizzat iletmek için Antalya’ya doğru yola çıkar.

Recep İvedik 1 full izle filminde otostopla yolculuğa başlayan Recep İvedik, ilk olarak birkaç metalcinin bulunduğu minibüsle yola devam eder. Daha sonra genellikle kamyoncuların durduğu bir dinlenme tesisine girer ve burada bir kamyoncuyla bir takım yöresel sporlarda yarışarak kamyoncuların saygısını kazanır. Sonrasında ise kendisi gibi Antalya’ya giden bir kamyoncu ile birlikte yolculuğa devam eder. Ancak yol boyunca, kamyoncunun eşcinsel tavırları ve baştan çıkarma girişiminden sonra sinirlenir ve ona sert tepki vererek kamyondan iner.

Sonunda bir şekilde Antalya’ya ulaşan Recep İvedik 1 izle, cüzdanı teslim etmek için otele girer ve otelin yetkili bir personeli ile cüzdanı kendi teslim etmek istemesi üzerine tartıştıktan sonra, otel lobisinde porselen bir vazoyu kırar. Sonunda otelin sahibi ile bir araya gelerek cüzdanı teslim eder. Bunun üzerine otel sahibi Recep’e ilk olarak para teklif eder, ancak İvedik’in bu teklifi de reddetmesi üzerine otelde konaklama teklifi yapar. Ancak bu teklifte reddedilir.

Recep İvedik izle otelden ayrılmak üzereyken, otelin girişinde beklediği sırada, otele gelen bir kafilenin arasında çocukluk aşkı Sibel’i görür ve bunun üzerine otel sahibi ile tekrar konuşarak otelde konaklama teklifini kabul eder. Recep İvedik oteldeki ilk günlerini tuvaletleri kullanmak yerine dışarıdaki çiçeklere işeyerek ve bunun gibi çeşitli kaba hareketlerde bulunarak insanların ve otel görevlilerinin tepkisini çeken uygunsuz hareketlerde bulunur. Onun bu hareketleri ilk başlarda Sibel ve annesininde tepkisini çekmeye başlar.

Bir süre sonra Sibel’e yaranmak için yaptığı hareketlerle oldukça komik olayların yaşandığı filmde, en sonunda Sibel’e kendini hatırlatmayı başarır. Gelmiş geçmiş en iyi Türk komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 1 izle filmini 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde sansürsüz olarak kesintisiz bir şekilde izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.