Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

4,476 İzlenme
Recep İvedik 3
4.0 IMDB Puanı

Recep İvedik 3

(Recep İvedik 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Aksoy Film
  • Film Süresi 1sa 35dk
Yönetmen
Senaryo Serkan Altuniğne, Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar
2010 yılında vizyona giren Recep İvedik 3 izle filmi, yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı ve senaryosunda Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar’ın imzası bulunan bir filmdir. Türk yapımı yerli komedi filmleri türünde yer alan Recep İvedik 3 full izle filmi, Recep İvedik filmleri serisinin üçüncü filmi olarak gösterime girmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Zeynep Çamcı, Vahdet Çakar, Mert Akin Akçay gibi oyuncular yer almaktadır.

En iyi yerli komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 3 izle filminin konusuna gelirsek, ninesinin ölümünden sonra depresyona giren Recep İvedik 3, evde altın günü yaptığı sırada komşularından biri tarafından içine cin girdiği söylenir. İvedik bunun üzerine cinci bir hocaya gider ancak bir sonuca varamaz. Cinci hocanın ona verdiği bir iksir yüzünden midesi bulanınca fenalaşır ve hoca ona yardım etmek üzereyken, eve baskın yapılır ve kameralar önünde cinci hoca ona tecavüz ediyormuş gibi görünür. Daha sonra can sıkıntısını gidermek için çeşitli aktivitelerde bulunur.

Ertesi gün ise akrabalarından biri olan Zeynep, İstanbul’da üniversite kazanır ve kalmak için Recep İvedik’in evine gelir. İvedik'in tek akrabası olan Zeynep, birkaç ay onun evinde kalmak zorunda kalır. Bir süre sonra Zeynep’in hayatına dahil olmasından sonra, bunalımdan kurtulmak için sosyalleşmek ister ve tiyatro, flüt kursu ve karate dersleri gibi çeşitli aktivitelerle can sıkıntısını gidermeye çalışır, ancak katıldığı bu etkinlikler onun hayatına hiçbir etki etmez. Zeynep’in ilk okul gününde ise Recep ona derste eşlik eder ve daha sonra sınıfta ders esnasında profesörüyle tartışır ve dersten atılırlar.

Dersten atılmalarından sonra Recep İvedik 3 izle filminde Recep ve Zeynep birlikte kütüphaneye giderler. Burada Recep’in sakarlığı nedeniyle Zeynep’in dizüstü bilgisayarını kırınca Zeynep ile aralarında tartışma yaşanır ve Zeynep evi terk edeceğini söyler. Yalnızlığı nedeniyle Zeynep’in gelmesinden sonra kendini iyi hisseden Recep İvedik, bu durum onun moralini bozar ve Zeynep’e evi terk etmemesi için eski bir dizüstü bilgisayar hediye eder. Bu sayede Zeynep evden gitmez ve ikili barışırlar. Daha sonra ikili kung fu, paintball, flüt dersi, çömlekçilik ve dans dersleri gibi çeşitli aktivitelerde bulunurlar.

Zeynep daha sonra Recep’in doğum günü olduğunu öğrenir ve ona sürpriz bir parti düzenler. Ancak birlikte gittikleri kuaförde saçları sarıya boyanınca Recep şok olur ve bayılır. Eve döndüklerinde ise Zeynep ona bir keçi almıştır. Boynunda Zeynep’ten bir mesaj bulunan keçi Recep’in arkadaşı olur. Zeynep ise keçinin boynuna astığı mektupta Recep İvedik’e veda etmiştir. En iyi yerli komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 3 izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, kesintisiz olarak donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde Recep İvedik 3 filmini sansürsüz olarak keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.